Тепле і зручне зимове взуття – мрія кожної жінки. Цього року вихід знайдено. Це уггі. Єдиним їхнім недоліком є не зовсім елегантний вигляд. Саме це відлякує багатьох покупців, але це лише спочатку. Дізнавшись про їхні переваги, жінки не можуть не спробувати це "диво" на собі.
Знайти уггі в Чернівцях зараз досить важко, адже вони настільки популярні, що їх просто змітають з полиць магазинів. За словами Наталії ЮРІЙЧУК, продавця-консультанта магазину молодіжного одягу та взуття, уггі розкуповує не лише молодь, а й старші люди, а іноді за ними приїжджають навіть з інших міст.
– У нас продаються уггі з ненатурального матеріалу, але через це вони не менш теплі, та й ціна доступна, – розповідає пані Наталія. – В асортименті є уггі з виворітки, а також болоньєві. Останні краще підходять для вологої погоди. У нас майже у кожного продавця є таке взуття, і ми дуже задоволені ним. Не зважаємо на красу – головне, що тепло.
Уггі можуть носити і любителі спортивного стилю. До уггі можна підібрати рукавиці такого ж стилю, шарфики. Носять їх зазвичай із лосинами, вдягають під спідниці, шорти та туніки. Із джинсами та спортивними штанами уггі також носять, однак штани заправляють всередину. Тоді видно буде, що на жінці – взуття останнього писку моди, а не розтоптані чоботи.
Серед популярних кольорів уггі – сірий, фіолетовий, синій та беж. За словами Наталії Юрійчук, розбирають усі кольори, деякі покупці навіть по дві пари беруть, різного кольору під різний одяг.
Синтетичні уггі можна придбати за 220 гривень, натуральні обійдуться майже в тисячу гривень. Також уггі можна пошукати в магазинах вживаних речей. Ціна приємно потішить – досить непогані з вигляду уггі можна придбати за 65-70 грн.
– Спочатку трохи соромно було з’являтися у такому взутті на людях, – зізналася чернівчанка Жанна, яку ми зустріли на вулиці. – Однак переконалася, що це справді зручно і тепло. Сама не повірила, що навіть у майже тридцятиградусний мороз в них може бути тепло.
Яна ЯЩЕНКО
ПОРАДИ
Уггі рекомендують носити за температури -15 градусів і нижче. Дощ, танучий сніг – їхні перші вороги. Від них взуття може деформуватися або розклеїтися.
Також у жодному разі не можна сушити уггі на опалювальних приладах, краще використовувати спеціальну електричну сушарку або старий перевірений спосіб – покласти всередину папір.
З весни до осені їх краще зберігати в полотняному мішку або звичайній наволочці, а для профілактики використовувати аерозоль від молі.
26-01-2010, 11:04
0
8 036