RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |
Молодий буковинець » у номері » суспільство » Чоловікові не подобалася теща, а дружині – готувати їсти

22-річний Олег і 20-річна Світлана розлучилися через вісім місяців після одруження. До весілля зустрічалися два роки. Зараз в Олега є вже нова наречена, а Світлана сама виховує маленького сина.
- Майже всі мої подруги рано повиходили заміж. Батьки почали натякати, що і мені вже час, – розповіла Світлана кореспондентові “МБ”. – Якось на одній із вечірок у знайомих ми з Олегом домовилися про весілля. Він не ставав переді мною на коліна, не просив моєї руки, не дарував каблучки з діамантами, навіть квітів. Все сталося майже жартома. Неприємності почалися наступного дня після весілля. Вже вранці Олег почав лічити гроші та розгортати подарунки. І тут же заявив, що його гості дали більше грошей і їхні подарунки дорожчі від тих, що подаровані гостями з нашого боку. Через тиждень посварилися наші батьки, які не могли дійти згоди, хто витратив більше грошей на організацію весілля. Ми з Олегом почали жити у моїх батьків. Раніше він був таким добрим і милим, весь час жартував, сміявся. А тут чомусь постійно бурчав, постійно чимось незадоволений. То їжа йому не подобається, яку приготувала моя мама, то телевізор голосно вімкнули. З мамою постійно сперечався, навіть сварився. Якось подруга розповіла мені, що бачила мого чоловіка пізно ввечері в ресторані з іншою жінкою. На моє запитання, з ким він був, Олег відповів, що це була ділова зустріч. А коли почув, що я завагітніла, одразу ж сказав, що треба робити аборт. Я категорично відмовилася. Тоді він запропонував винайняти квартиру і жити окремо від батьків. Але ж я не могла погодитися, бо незабаром повинна була народитися дитина. Без допомоги мами я би не впоралася. До того ж, я не люблю готувати їсти, займатися господарством. Одного дня чоловік висунув ультиматум: або він, або моя мама. Звичайно, я вибрала маму. Олег зібрав свої речі й перейшов жити до своїх батьків. Зі злості я подала заяву на розлучення. Оскільки спільного майна ми не нажили і дитина ще не народилася, то нас розлучили через місяць. Коли народився син, Олег навіть не навідався до пологового будинку. Щоправда, потім приніс візочок і деякі речі для дитини. Чула, що він скоро знову одружується.
- Я дуже кохав свою дружину, люблю сина, – запевнив Олег кореспондента “МБ” по телефону. – Але я не міг жити із тещею, яка постійно втручалася в наше життя. Могла, не постукавши, зайти до нашої кімнати і почати кричати, чому все порозкидано. Чи в моїй присутності говорити дружині, що я мало отримую. Мені подобається моя робота. А Світлана під впливом своєї мами почала наполягати, аби я змінив місце роботи. Таке пиляння відбувалося майже щодня. Взагалі, дружина у всьому слухалася своєї мами, до моєї думки зовсім не прислухалася. Звичайно, мені не хотілося приходити додому, де я почувався чужим. Можливо, я припустився помилки, коли запропонував дружині зробити аборт. Але потім подумав і вирішив, що нам потрібна дитина для збереження нашої сім’ї. Проте для цього необхідно було жити окремо. Та Світлана категорично відмовилася йти від своїх батьків на квартиру. Я довго благав її. Зрештою, був змушений просто піти. Мені дуже жаль, що так сталося. Дружина не дозволяє мені бачитися з сином, бо каже, що я їх кинув. Тепер я збираюся одружитися з іншою дівчиною. Але житимемо окремо.
- Якщо подружжя вирішило розірвати шлюб, то повинно прийти до нашого відділу обов’язково вдвох із паспортами і свідоцтвом про шлюб, – розповіла головний спеціаліст відділу РАЦС Чернівецького міського управління юстиції Інна ТРЕБІШ. – Вони подають спільну заяву. І через місяць з дня її подачі, без жодних скорочень терміну та винятків, ми реєструємо розірвання шлюбу в присутності обох – чоловіка і дружини. Кожен із них отримує свідоцтво про розлучення. Хоча трапляються випадки, коли один із подружжя з певних причин не може з’явитися на реєстрацію розірвання шлюбу, скажімо, кудись поїхав чи захворів. У такому випадку він повинен заздалегідь попередити нас про це. Тобто, чоловік чи дружина мають прийти до нас, написати заяву, в якій просять провести розлучення без їхньої присутності. Тоді ми маємо право зареєструвати розірвання шлюбу одному з подружжя, котрий з’явився на реєстрацію.
За вісім місяців цього року 12 пар вдалося примирити, вони продовжують жити разом.
Найчастіше із заявою про розірвання шлюбу до нас звертаються молоді пари. Хоча приходять люди старшого віку, які прожили разом багато років. У сімейному житті є певні кризові періоди, про які можна судити по заявах. Це рік, п’ять, сім, десять, двадцять.
Статистика
· За вісім місяців цього року у відділі РАЦС міського управління юстиції зареєстровано 644 випадки розірвання шлюбу.
· За серпень розлучилася 81 пара.
· З них п’ять пар не прожило навіть року, 18 пар жили від року до п’яти, 19 – від п’яти до десяти.
· Найбільше розлучилося тих, хто прожив разом 10-20 років, – 23 пари.
Надія БУДНА
11-09-2008, 11:27
Коментарів 0 Переглядів 3 336

Теги -
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі

Вранці температура повітря становить -1°


«Зараз найгостріша фаза». Блог Ігоря Буркута
Зараз найактивніша фаза російсько-української війни, яка розпочалася ще у 2014 році
Чому всі заздрять українцям? Блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою
ВІДЕО Переглянути все відео

Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.

22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".

Провайдер INTELEKT пропонує декілька надійних способів залишатися онлайн незалежно від перебоїв з електропостачанням.

В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.