За час свого ремонту вулиця Ольги Кобилянської стала травмонебезпечною. Поспілкувавшись із мешканцями та людьми, які працюють на вулиці О. Кобилянської, ми з’ясували, що мало не щодня на вулиці хтось падав у викопані траншеї.
– Ходити по вулиці дуже незручно, – скаржиться працівниця кінопалацу імені О. Кобилянської Ганна. – Нещодавно на моїх очах чоловік провалився в яму, викопану на місці тротуару. Моя подруга Марина теж падала, побилася, у неї навіть залишився шрам.
– Якось жінка проходила біля нашого магазину і провалилася у яму, – розповідає продавець магазину “Індиго” Надія. – Вона зайшла до нас помитися. На щастя, обійшлося без травм. А був випадок, що доводилося швидку викликати.
– Неодноразово бачила, як люди падали, – каже продавець магазину “Преса” Інеса Олексіївна. – Я й сама постраждала. Якось вийшла з роботи, спіткнулась і впала. Люди допомогли мені дійти до таксі, сама б не змогла. У мене було розтягнення зв’язок на нозі, довелось брати лікарняний. А ще бачила, як упав чоловік і зламав руку.
Найбільше на тривалий ремонт вулиці О. Кобилянської нарікають тутешні мешканці.
– Якось моя дружина вийшла з будинку і одразу ж упала в яму, яка ще не була накрита дошками, а на вулиці вже було темно, – розповідає мешканець будинку №49 Олег. – У лютому цього року постраждав і я – піді мною зламалася дошка. Травма була серйозною, довелося іти в лікарню. Виявилося, що розтягнув зв’язки на нозі, на лікування витратив 300 гривень. Хотів навіть звернутися до суду, але передумав. Стався ще один прикрий випадок: я біля свого дому став на цвях, який був у дошці. Він проколов мені взуття і поранив ногу.
Незважаючи на скарги людей, лікарі швидкої допомоги стверджують, що кількість викликів на цю вулицю не зросла. Та все ж визнали, що випадки травматизму були.
– З початком ремонтних робіт на вулиці О. Кобилянської у нас не збільшилася кількість викликів сюди, – запевнив заступник головного лікаря з медичної роботи станції швидкої медичної допомоги Сергій ПАУШАК. – Зокрема з березня у нас було 88 викликів на вулицю О. Кобилянської, але тільки два з них – вуличні. 13 травня швидку викликала жінка, яка впала. Її доставили до травмпункту із переломом ноги. Цього ж дня швидку викликав чоловік, який теж упав. Можливо, вуличних викликів було б і більше, однак люди частіше одразу звертаються до травмпункту.
Цікаво, що ніхто з постраждалих городян навіть не спробував компенсувати свої прикрощі в суді.
– Якщо через ремонт на вулиці людина завдала собі тілесних ушкоджень середньої важкості, вона має право подавати до суду на підрядну організацію, яка повинна гарантувати безпеку руху під час здійснення будівельних робіт, – пояснила адвокат Олександра МІРЧУК. – При цьому лише потрібно довести, що це сталося саме на тій вулиці.
Аліна Підопригора
17-07-2008, 11:29
0
2 569