RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |

Зробити гарний дизайн будинку, вилікувати хвору сестричку, знайти гроші на операцію батька… Хворі буковинці, як і кожен інший житель України з обмеженими можливостями, матимуть змогу завоювати свою мрію. Для цього їхня близька людина візьме участь у новому танцювальному проекті “Танцюючи заради мрії”. Родич чи друг буде танцювати, щоби здійснити мрію близької хворої людини. Проект, організований телеканалом “1+1”, розпочнеться у вересні. У Чернівцях вже відбувся кастинг учасників. Виступ дев’яти людей записали на відео. Після кастингу, який відбудеться в усіх містах, хтось із чернівчан поїде до Києва.
“Для свого міні-садочку мрію придбати мікроавтобус”
Світлана Нікіфорова із Чернівців мріє зробити вдома ремонт і перетворити оселю на помешкання своєї мрії. “Важко, коли приходиш до друзів і не маєш можливості розписати свою кімнату, зробити в ній ремонт, як це роблять інші. Так, на проекті за мою мрію буде боротися 20-річний брат Віталік”, - зізналася Оксана.
Хвора на онкологічне захворювання Софія Борденюк виховує четверо дітей. “Для свого міні-садочку мрію придбати мікроавтобус. Окрім того, транспортом змогла би допомагати й іншим багатодітним сім'ям. За мою мрію хоче боротися 22-річний син Олександр”…
“Дуже хочу, аби мої діти здобули вищу освіту. Це моя найбільша мрія. Заради такої мети танцювати погодилися мій 25-річний син Андрій та 19-річна донька Оксана”, - зізналася Альона Солом’яна, яка виховує шість дітей. А ось Павло Лонгу із Хотинського району мріє знайти кошти на лікування сестри, хворої на астму.
Цікавою є мрія Марії Кирилюк, інваліда з дитинства.
- Мрію створити притулок для тварин, - каже Марія Іванівна. - Родом я із Кельменецького району. У дитинстві діти дразнили мене, бо я ходила на протезі. Мене називали кривоніжкою. Тижнями я не виходила з дому. А коли зробили операцію на ногу, то півтори року лежала у гіпсі і однокласники почали зносити мені додому тварин… Я їх полюбила назавжди. А якось взимку побачила собаку, який замерзав на вулиці. Я почала доглядати за ним, але скільки ще є таких безпритульних тварин!
До речі, колись намагалася робити притулок для людей. Разом з друзями знайшла спонсорів та організувала їдальню безкоштовного харчування. Проте важко у відповідь було чути невдоволення людей, які нарікали, що риба – це не їжа! Люди бувають невдячними…
На проекті мене представить сестра чоловіка Альона Вексел. Вона учасниця циганського танцювального та співочого тріо “Кармен”.
„Лише одна пара зможе здійснити мету мрійника”
- “Танцюючи заради мрії” – це проект з сімейною атмосферою, - повідомила координатор проекту Оксана ШАВЬЯК. - Основна мета – здійснення мрії учасника, який виявиться абсолютним переможцем в танцювальному конкурсі. Ця мрія перетворюється на мету кожної з пар і на мотор, який спонукає віддатися поєдинку без залишку. Важливо, щоб існував тісний зв’язок між людиною, яка танцює та між героєм мрії. А герой мрії – це людина, на яку ми маємо рівнятись, якою ми захоплюємося. Наприклад: дівчинка без рук навчилась вишивати ногами; багатодітна мати бере з дитбудинку ще 10 дітей; сестра віддала своїй сестрі нирку…
Змагання відбувається не в індивідуальному порядку, а в парі. Пара стає командою, яка бореться за прихильність глядачів та суддів під час програми в прямому ефірі, а також в процесі подій, зйомок, сюжетів, коментарів та репортажів, в яких вони з’являтимуться.
У програмі візьме участь вісім пар. Впродовж восьми тижнів пари будуть змагатися за право на здійснення мрії саме їхнього підопічного. Щотижня одна з пар має залишити змагання. Вирішуватимуть це глядачі, голосуючи за номерами телефонів та СМС. На момент закриття сезону залишаться лише дві пари, які зустрінуться у великому фінальному змаганні, і лише одна пара переможе, завоювавши кубок і отримавши можливість здійснити мету „мрійника”.
Валерія Чорней
11-07-2008, 09:25
Коментарів 0 Переглядів 2 247

Теги -

Завтра воїна із почестями зустрінуть на рідній землі

Буковинська бригада наразі виконує бойові завдання на Курщині

Це дуже важливий інфраструктурний проєкт для Буковини, каже Руслан Запаранюк
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі

Виставку присвятили 60-річчю від дня народження художниці Наталії Ярмольчук


Друге пришестя … Блог Ярослава Волощука
Цю подію так очікували у світі, наче йшлося про друге пришестя Ісуса Христа
"На Трампа сподіваймося, але люби, Боже, правду"
"Це важка, але необхідна правда, яку важко буде прийняти багатьом", - зазначає Сергій Рудик
ВІДЕО Переглянути все відео

Паровоз не курсував уже понад 60 років

22 січня компанія Samsung представила свій новий флагманський смартфон Samsung S25 Plus — модель, яка здатна задовольнити вибагливих клієнтів, що знаходяться у пошуку передових технологій та стильного дизайну.

Чернівецька філія Державного підприємства "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" — це надійний партнер із забезпечення точності вимірювань, сертифікації продукції та відповідності стандартам. Філія запрошує до співпраці місцевих виробників, організації та фірми, які займаються виробництвом, експортом та імпортом, реалізацією продукції.

Якщо ви або ваші близькі помітили ознаки, які можуть свідчити про розсіяний склероз, не відкладайте візит до спеціаліста.

"Профі-Центр" — це не стереотипне середовище для вивчення іноземної. Насамперед це осередок, який має не тільки ефективну навчальну базу, яку може запропонувати студентам, а й відповідні підтвердження цьому.