Купити одяг у віртуальному магазині можна, сидячи вдома

у номері / споживач
12 601
0
Купувати одяг по телефону чернівчанка Яна вперше спробувала два місяці тому. Каже, що знайшла у поштовій скриньці буклет Інтернет-магазину і, спокусившись доступними цінами, зателефонувала. "Замовила светрик і блузку, – розповіла дівчина. – Коли отримала, все мені підійшло. Светр, який у каталозі виглядав прикрашеним вишивкою, виявився з нанесеним фарбою орнаментом. Але то нічого. Просто прасувати його потрібно зі зворотного боку. Тепер зробила ще замовлення разом із двома подругами, щоби менше платити збір, який знімають, незалежно від кількості замовлених речей".
Перевагою телефонних доставок одягу є не лише ціна (светри і штани вартують від 80 гривень, сукні – від 100), а й можливість обирати речі, не виходячи з дому.
Досить низьку ціну одягу, яку звичайні магазини пропонують хіба що на розпродажах, засновники інтернет-магазину пояснюють тим, що товар свій постачають напряму, тому немає кількох націнок посередників. Також не доводиться сплачувати за оренду бутиків і тримати великий штат продавців.
Торгівля одягом по Інтернету – досить популярна сьогодні послуга. Чимало таких магазинів мають мережу в усій Україні, у тому числі в Чернівцях.
Замовлення відбувається таким чином. Клієнт на сайті чи в книжечці-каталозі (такий каталог, зазвичай, доставляють додому безкоштовно усім, хто його замовить) обирає потрібний товар. Далі покупець заповнює бланк замовлення, вказуючи потрібні йому речі, їхні розмір і ціну. Цей бланк можна заповнити і відправити Інтернетом. Деякі віртуальні магазини приймають замовлення також телефоном, факсом чи поштою. Товар доставляється поштою (при цьому деякі магазини роблять це навіть впродовж 24 годин). Інші вказують термін до місяця. Способи оплати також різні. Одні вимагають заплатити наперед через банк і лише після оплати надсилають одяг. Інші відправляють посилку без передоплати, а покупець платить уже на пошті, коли отримує товар. При цьому доплачує близько 7% вартості посилки за поштові послуги. На кількість замовленого товару деякі магазини встановлюють обмеження. Так, в одній із фірм сукупна вартість речей на одне замовлення не може перевищувати 200 євро. Як пояснює керівництво фірми, це пов’язано з тим, що замовлений одяг доставляють із-за кордону, переважно з Польщі. При цьому посилки вартістю до 200 євро на кордоні не підлягають обкладанню митом, а за дорожчі потрібно віддати досить значний податок.
Інтернет-магазини мають різну спеціалізацію. Одні продають одяг економ-класу. Інші іменують себе "онлайн-бутиками" і спеціалізуються на дорожчому одязі відомих брендів.
Разом із чоловічим, жіночим і дитячим одягом деякі віртуальні мережі пропонують купу корисних дрібничок. Це, скажімо, пристрій для видалення волосся з носа, ящик для зберігання речей під ліжком, сітка для делікатного прання, чохли від молі, пристрій для натягування шнурів для білизни тощо. Як і в звичайних магазинах, тут трапляються сезонні знижки і розпродажі, діють клуби для постійних членів та дисконтні картки.
Практично всі Інтернет-магазини дають своїм клієнтам право на повернення товару, як цього вимагає законодавство про захист прав споживачів. Будь-яку річ покупець має право відправити поштою назад у віртуальний магазин, але поштові послуги доведеться оплатити покупцеві. Гроші за річ, яка не підійшла клієнтові, йому віддадуть. При цьому повертати посилки можна не пізніше 14 днів після одержання, товар не повинен використовуватися. Не можна повертати нижню білизну і постільну білизну.
Надія МАКУШИНСЬКА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Новини Дня

02:00
Як повернути до життя зів'ялі троянди - оживляємо квіти в домашніх умовах
01:45
Навіть фільтр не потрібний: ось як легко очистити воду з-під крана
01:30
Що відбувається з тілом, якщо їсти м’ясо щодня, і скільки його можна вживати
01:15
Лікарі порадили людям за 65 не їсти ці продукти
01:00
Щоб покращити смак. Сім причин, чому ваша кава гірка — і як її правильно заварити
00:45
Що приклеїти на підошву – лайфхаки, щоб взуття не ковзало
00:30
Кому не можна пити кефір? Дізнайтесь, чи входите ви в групу ризику
00:15
Є у кожному домі: чотири продукти, які часто їдять довгожителі світу
22 лютого, 2025
23:45
5 знаків Зодіаку, яким навесні загрожує небезпека: будьте обережні, якщо ви у списку
23:15
Не тільки м'ясо: 12 найкращих продуктів із високим вмістом заліза
22:58
Орбан зробив цинічну заяву про "те, що залишиться" від України
22:34
Папа Римський переніс астматичний криз, його стан критичний, - Ватикан
22:10
"Так несподівано": померла багаторічна завідувачка терапевтичного відділення лікарні на Буковині
22:00
У 4 знаків Зодіаку починається нове життя. Вони відродяться з попелу
21:36
Правила без винятків: 7 речей, які ніколи не варто прати в гарячій воді
21:15
«Раджу всім не вішати носа». Професору ЧНУ Юрію Макару – 90 років, а він досі викладає
ексклюзив
20:59
У Генштабі підтвердили ураження нафтоперекачувальної станції у Краснодарському краї
20:36
Снайпери ліквідували морпіхів РФ, які просувались через річку - відео
20:13
Українська ракета "Трембіта": експерт оцінив, чи зможе вона прорвати ППО Москви
19:58
Що робити, якщо домашній Wi-Fi погано працює: зверніть увагу на деякі предмети
19:38
Трамп погрожує Україні "проблемами" за відмову від угоди з ресурсами
19:16
Герої Буковини: на війні загинув молодий воїн Василь Беслюбняк
18:58
Чому каву п'ють з холодною водою: просте пояснення, що з нею потрібно робити
18:34
ЄС не може погодити 20 мільярдів євро для України
18:11
Українські біатлоністи - восьмі в естафеті ЧС-2025
Більше Новин

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм