RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |

Роллікс: «У нас немає ворогів»
Як стверджують музиканти, назва "Роллікс" походить від англійського слова "rollick", що в перекладі означає бавитися, веселитися, галасувати. Фірмовим знаком і своєрідним тотемом гурту є кроляча мордочка замість літери "о" в назві, яка символізує стрибучість та плодючість. Звідси висновок: "Роллікс" належить до колективів, під які і пострибати можна, і погаласувати, і взагалі – порадіти життю у всіх його проявах. Хтось порівнює цей колектив із Limp Bizkit, а хтось і з українським "Тартаком", очільник якого Сашко Положинський допоміг свого часу команді стати популярною. Спільна із "Тартаком" (але авторства ролліксів) пісня "MiкрOFF/ONна перевірка" стала візитівкою гурту ще 2003 року і дала назву дебютному альбомові. Потім були спільні роботи з ТНМК, VovaZILvova, хіти "Сумна історія життя", "День у день", "Давай частіше посміхатись" та інші, які закріпили місце колективу на українській альтернативній сцені. На початку зими "Роллікс" узяв участь у чернівецькому фестивалі ДрайвомірЪ. Саме там ми і поспілкувалися з вокалістом формації Дмитром Ігнатовим.

– Відомо, що спочатку вам активно допомагав лідер "Тартака" Сашко Положинський. Продовжуєте підтримувати з ним стосунки?

– Іноді він пропонує нам якісь концерти, де ми й перетинаємось. Я б не сказав, що ми з Положинським друзі, але ми добрі знайомі і підтримуємо зв’язки. Коли щось комусь потрібно, виходимо на зв’язок і обговорюємо.

– Нещодавно у Запоріжжі трапився інцидент: представники правопорядку під час вашого виступу у місцевому рок-клубі зупинили концерт і почали "шмонати" усіх присутніх, зокрема і вас.

– Мене це не здивувало, бо раніше у цьому клубі подібне відбулося і з "Бумбоксом", і з іншими гуртами. Гадаю, цей випадок відображає загальну ситуацію в нашій країні. Такі речі взагалі не повинні відбуватися, але вони відбуваються, і це факт.

– Яким буде ваш новий студійний альбом "Перетворися на зброю"?

– Він уже записаний, але ще не вийшов. Сподіваємося, найближчим часом таки вийде. Якщо порівнювати його з попередником, то він буде жорсткішим, дорослішим. Першу нашу платівку можна назвати збіркою пісень "Роллікса" різних періодів існування, а новий альбом витриманий у певній стилістиці, у нашому звучанні, яке ми, в принципі, знайшли. У першому альбомі ми, наприклад, не використовували живих барабанів, а другий альбом записаний повністю як треба, по-справжньому.

– Окрім кількох синглів, які передували новому альбому, чи робите ставки ще на якісь пісні як потенційні хіти?

– Від 2008 року ми запустили в ефір 5 пісень: "Бий, Бий", "Зупини час", "Адреналін", "Зруйнувати все" і ось нещодавно – "Числа і літери". Яка наступна пісня може стати хітом, не знаємо, але саме тепер визначаємось, на яку знімати відео. Крім цих п’яти, є й інші гідні пісні.

– Останній на сьогодні ваш сингл – пісня "Числа і Літери" – була написана як протест проти буденності життя, що своєю рутиною затягує людину…

– Так, кругообіг "прокидання-робота-телевізор-засинання" – це не найліпший спосіб проведення свого часу на цій планеті. Нас постійно оточують числа і літери, ми живемо за якимись кодами і шифрами, які складаються саме з чисел і літер. Числа – це, наприклад, дати і години, коли нам треба з кимось зустрітися. Літери – це те, що ти говориш і пишеш. Все наше життя складається з таких кодів і шифрів. А вирватися з цього кругообігу ми пропонуємо через пошуки змістовного дозвілля і перемогу тарганів у власних головах, про що і йдеться у пісні.

– Рок завжди був музикою спротиву. Проти чого ще протестуєте?

– Нам нема з ким воювати, бо у нас немає ворогів. Ми робимо свою справу і це нам подобається.

– Ваша батьківщина – Херсон. А не хотіли би стати столичним гуртом?

– Ні, ці "понти" не для нас. Нам достатньо того, що ми живемо в Херсоні і називаємося херсонським гуртом. І навіть якщо ми переїдемо до Києва, хоча це малоймовірно, все одно називатимемось херсонським гуртом.

– А є в Херсоні якесь рок-життя? Окрім вас, знаю звідтіля ще гурт "Їжаки Сміються" і все…

– "Їжаки" тепер щось не дуже активні, та й загалом рок-тусовка у нас не дуже активна. Ми зі своїм гуртом і своєю студією "To4ka Noize Records" систематично робимо вечірки "To4ka Noize Party", одну з таких тематичних вечірок плануємо на 28 грудня. Тож можна сказати, що якоюсь мірою завдяки нам у Херсоні і відбуваються музичні події.

– Нині модно експериментально поєднувати рок-музику з електронним стилем dubstep. Не плануєте чогось такого?

– Мені подобається цей стиль, він стрімко набирає обертів. Ми нашу нову платівку роздаватимемо усім охочим музикантам і ді-джеям, щоб вони створювали якісь ремікси і рімейки. Гадаю, щось таке буде обов’язково.

– Зараз видасте новий альбом, а що далі?

– Вже є кілька треків на ще новіший альбом, і щойно вийде друга платівка, одразу візьмемось за третю.
Тарас ПІЦ
27-12-2011, 14:07
Коментарів 0 Переглядів 2 902

• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі

Олена Рєпіна – випускниця Міжнародної програми "Капеланська академія"


«По ліки їду дев’ять кілометрів». Блог Людмили Осадчук
Як живуть мешканці села Чорнівка, яке приєднали до Чернівецької територіальної громади
Долар не буде вищим за 47 гривень. Блог Богдана Сторощука
Які будуть ціни, курс долара та інфляція у 2025 році
ВІДЕО Переглянути все відео

Паровоз не курсував уже понад 60 років

Чернівецька філія Державного підприємства "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" — це надійний партнер із забезпечення точності вимірювань, сертифікації продукції та відповідності стандартам. Філія запрошує до співпраці місцевих виробників, організації та фірми, які займаються виробництвом, експортом та імпортом, реалізацією продукції.

"Профі-Центр" — це не стереотипне середовище для вивчення іноземної. Насамперед це осередок, який має не тільки ефективну навчальну базу, яку може запропонувати студентам, а й відповідні підтвердження цьому.

Кожен маленький гість отримає солодкий подарунок за віршик чи талант. Варто лиш продекламувати віршик чи розповісти, яким чемним був цього року.