RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |

Los Colorados – тернопільська команда, що здобула світову славу, виконавши кавер на пісню Кеті Пері "Hot & Cold". Кількість переглядів їхнього "гаряче-холодного" відео на YouTube сягнула 3,5 мільйонів, що є найвищим результатом за всі часи існування української музичної індустрії. Кавер показали у відомій в США розважальній програмі "Ellen DeGeneres Show". Пізніше ролик помітила й сама Кеті Пері та розмістила його у своєму блозі з підписом "inspired" ("надихає"). Свій стиль Los Colorados називають агро-роком, оскільки більшість їхніх – про трактори, свиней, корів, доярок, урожай і просто рідні місцини. Є в репертуарі і пісня про нашу землячку Ані Лорак, якій гурт дякує за те, що вона полюбила не москаля. Склад групи такий: Руслан Приступа – вокал; Ростислав Фук – гітара; Сергій Масик – бас-гітара; Олександр Драчук – барабани. Про життя-буття тернопільських "колорадських жуків" спілкуюся з найговіркішим – гітаристом Ростиком Фуком.

– Чим сьогодні живе ваш гурт?

– Оскільки почався сезон молодої бараболі, то Los Colorados живе молодою бараболею, і на ній буде рости. Ну, і ще трішки на помідорах, на листі. Але то буде пізніше.

– Чи ще не нудить раз по раз виконувати переспів Кеті Пері?

– Нудить, але треба запитати Пері, чи її не нудить від того, що у нашого кліпу більше переглядів, ніж у її.

– Ви існуєте не перший рік, а альбому й досі немає. Чи працюєте над виправленням ситуації?

– Працюємо, звичайно, але через певні фінансові негаразди альбом зависає в повітрі, хоча матеріал уже готовий. Складаємо гроші на трактор, бо музика – така річ, що граєш, граєш – і нема! А трактор купив – і вже газда! Можна й орати, і підгортати, і поливати, і їздити до клубу. Нормальний трактор має бути з такою синьою підсвіткою знизу, магнітофон би був із "аренбі" – ну що ще треба для повного щастя? Альбом зараз в Інтернеті кожен собі понакачує і все! А гроші, позичені мамою у сусідів і вкладені в нього, хто віддасть?

– Ви переважно виступаєте тепер у фірмових майках із зображеннням колорадських жуків. Що ви хочете цим сказати суспільству?

– Ми хочемо цим сказати, що колорадський жук – це український сексуальний символ, тому що він стабільно два рази на рік ставить пів-України раком. Це така невмируща тварюка, яку неможливо ніяк викорінити. Значить, і ми будемо безсмертні.

– Ви у своїх піснях прославляєте Тернопілля. Патріоти?

– Так, тому що Тернопільщина, як і Буковина, – дуже гарний край, де є і гори, і озера... Якщо подивитися на всю планету Земля, то у наших областях є всього потрошки.

– А які місця на Тернопіллі вам найбільше подобаються?

– Дуже гарний Борщівський район. Це ніби Карпати в мініатюрі. Дуже гарна Шумщина – це фактично ліси, в яких спокійно можна знімати "Принцесу Воїна" чи щось таке. Там багато принцес і з воїнів можна зняти. Печери в нас гарні, вокаліст наш знавець на них і постійно там лазить. Він дуже худенький, тому повзає печерами, як змія.

– Гадаєте, до якого фільму ваша музика була б найкращим саундтреком?

– Наприклад, до фільму "Малена", ну щоб серйозне кіно було. Бачимо свою музику і в мелодрамах французького характеру, італійського, щоб там була Софі Лорен, і щоб кіно було слізним. Щоб жінки після напруженого робочого дня, нагодувавши своїх чоловіків, могли поплакати над власною долею. Розглядаємо і такі серіали, як "Бідна Настя" чи "Дика Ружа". В нашому житті дуже мало романтичного, мало "любві", і хочеться, щоб її було більше. Над цим ми сьогодні й працюємо.

– Ваш гурт асоціюють з іншою легендою сьогодення, славнозвісним виконавцем народних пісень Петром Щуром. Хто він для вас?

– Можна сказати, що це основа нашої життєвої філософії. Це як Будда в Буддизмі, так і Щур – не в щуризмі, а радше в колорадизмі. Ідея єднання з природою, з усім натуральним. Це настільки глибоко, що ніякого інтерв’ю не вистачить, аби розповісти основні постулати нашої філософії.

– Коли з ним востаннє здибалися і як він поживає?

– Виступали з ним на фестивалі "Нівроку" в Тернополі, куди ми його запросили. А потім поїхали до нього, відвезли йому фотографії на згадку, щоб все було файно і щоб він не ображався. Ще хотіли його на фестиваль "Захід" взяти з собою. Але в нього якраз тато помер, то він сказав, що рік не буде виступати. Хоча має репертуару на дві години.

– Над чим зараз працюєте?

– Над зароблянням ще більшого "бабла". Не забуваймо про нашу мрію – трактор.

– Дивіться, який парадокс: ви цікавитесь агрокультурами, а вами цікавляться переважно якісь Інтернет-провайдери. Як це пояснити?

– Все дуже просто: вони вийшли на той рівень, щоб проводити Інтернет у села, і хочуть це зробити за посередництвом нашої групи. А ми навпаки: нехай спочатку газ проведуть, бо люди в деяких селах досі кізяками палять. Можновладці, шановні, проведіть газ у село Титильківці Шумського району Тернопільської області! Те, що в нас є ліс, не означає, що нам не треба газу. Все найкраще – дітям! Не буде лісу – будуть худі партизани. Зрештою, не буде лісу – то з чого ми робитимемо гітари?
Тарас ПІЦ
1-07-2011, 10:31
Коментарів 0 Переглядів 3 045

• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі

Олена Рєпіна – випускниця Міжнародної програми "Капеланська академія"


«По ліки їду дев’ять кілометрів». Блог Людмили Осадчук
Як живуть мешканці села Чорнівка, яке приєднали до Чернівецької територіальної громади
Долар не буде вищим за 47 гривень. Блог Богдана Сторощука
Які будуть ціни, курс долара та інфляція у 2025 році
ВІДЕО Переглянути все відео

Паровоз не курсував уже понад 60 років

Чернівецька філія Державного підприємства "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" — це надійний партнер із забезпечення точності вимірювань, сертифікації продукції та відповідності стандартам. Філія запрошує до співпраці місцевих виробників, організації та фірми, які займаються виробництвом, експортом та імпортом, реалізацією продукції.

"Профі-Центр" — це не стереотипне середовище для вивчення іноземної. Насамперед це осередок, який має не тільки ефективну навчальну базу, яку може запропонувати студентам, а й відповідні підтвердження цьому.

Кожен маленький гість отримає солодкий подарунок за віршик чи талант. Варто лиш продекламувати віршик чи розповісти, яким чемним був цього року.