У Чернівцях – тиждень румунської художньої фотографіїВишукані художні фотографії старшого покоління майстрів Румунії представили на виставці "Сеньйори" у Художньому музеї. Фотокартини вражають і своєю майстерністю, і глибоким змістом. Ці картини змушують подумати. На виставці ви знайдете фотографії різних жанрів – і портрет, і ню, і пейзажі…
Захоплює картина від фотохудожника Надь Золтан, яка розкриває тему самотності. Фотограф зображує відпочинок пташки і коротко підписує картину "Одинокість". Чорно-білі портрети старших і дітей представили на виставці майстри Іон Марцулеску, Харагоз Золтан.
Є на виставці і картини у жанрі ню. Красу жіночого тіла передав у своїй роботі "Жива статуя" фотохудожник Данкоглу Костянтин. Інша відверта картина – "Кольорове скло" від Торка Гаспора.
Фотовиставка майстрів художньої фотографії Румунії проходить за сприяння Чернівецького народного фотоклубу "Позитив" та Румунської асоціації майстрів художньої фотографії Румунії.
Виставка проходить у рамках місяця румунської художньої фотографії, заходи відбуваються по всій Румунії, цього року вперше у Чернівцях та Будапешті.
У виставковому залі – півсотні прекрасних етюдівНа виставці, яка відкрилася у Чернівецькому художньому музеї, представили творчість двох відомих художників Олександра Гармидера та Павла Пушкарьова. У залі музею розмістили аж 54 прекрасні твори. Виставка сформована з етюдів, зроблених під час спільних пленерів за останні два роки.
Працівники музею розповіли, що виставка ознайомлює з однією із граней творчості мистців, які плідно працюють у галузі пейзажу. А у Павла Пушкарьова етюд – це головний жанр у творчості.
Обидва митці надзвичайно реалістично зображують краєвиди різних місцевостей. Етюди наповнені цікавими мотивами, насиченими кольорами. Кожен твір – це окрема історія, яку розповідає художник.
Представили твори мистецтва з фондів музеюВідкрилася у місті і виставка творів, які зберігаються у фондових музейних сховищах. У Художньому музеї представили роботи відомих художників-ювілярів Ярослава Зайця, Олени Михайленко, Івана Онуфреїва. У виставковому залі на вас чекають 18 творів графіки, живопису, художнього текстилю.
Кожен з митців зробив вагомий внесок у буковинське мистецтво. Ярослав Заєць працює у різних техніках станкової графіки, акварелі, театрального плакату, книжкової ілюстрації. Застосовує оригінальну авторську техніку – розмиту багатошарову акварель, лесування, своєрідну приглушену колірну гаму.
Олена Михайленко - керівник студії образотворчого мистецтва при Чернівецькому обласному художньому музеї. Іван Онуфріїв навчався у Львівському інституті декоративно-прикладного мистецтва на факультеті проектування інтер’єру та обладнання. Працює у галузі станкового живопису, портрета і натюрморту.
21-01-2011, 11:25
0
2 084