RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |

Славське-Рок (Збірка)
Видавець – Фестиваль, 2010,
20 пісень

Для фестивалів головне що? Стабільність. Наприклад, "Славське-Рок": відбувається вже 4 роки поспіль і щоразу вдосконалюється у музичних та інших спортивно-мистецьких проявах. Його небідні організатори непогано розуміються на сучасній альтернативній музиці і готові витрачати гроші, влаштовуючи собі та усім охочим свято. Місце для фестивалю обране якнайкраще: гори, річка, неперевершені краєвиди – все, що потрібно для гарного літнього відпочинку. На відміну від фестивалів, які піклуються лише про музичне наповнення, на "Славському" є і ленд-арт, і всілякі майстер-класи, і етно-дискотека у місцевому клубі всю ніч, і навіть карпатський снеп-шот – конкурс із командного фотографування на задану тему. Але, звісно, передусім усе гаразд із музикою. Цього року тут виступали відомі українські гурти: "Мертвий Півень", "Димна Суміш", Маxіма, Animals’ Session, Kofein, Jack O’Lentern, "Гуцул Каліпсо", "Горгішелі", "ТаРута", "Рутенія", зарубіжні AstroGeorgia, Farben Lehre, TABU – і це ще далеко не повний перелік учасників, найяскравіші з яких – на цьому промо-диску.

ТЕЛЬНЮК: Сестри.
"Моє серце в Верховині"
Видавець – Автор, 2010, 3 пісні

За словами Лесі й Галі Тельнюк, ця пісня присвячена кожному, чиє серце належить батьківщині, а також одвічним цінностям свободи й любові. Тому не дивно, що презентована вона була саме у День незалежності. В основі – переклад вірша шотландського класика XVIII століття Роберта Бернса, в якому йдеться про відданість рідній землі й тугу людини, яка до кінця залишилася вірною своєму покликанню. Власне, рідні простори, про які йдеться у поезії, – шотландські, але Микола Лукаш, перекладаючи текст, адаптував його таким чином, що кожен розуміє: йдеться про Україну. Це своєрідна ода коханню, яке не минає, коханню, яке знову підіймає серце до високого лету свободи і патріотизму. Так ішли на смерть і любили відважні кельти, так востаннє прощалися українські герої. Пісня, записана у столичній звукотвірні "Комора" звукорежисером Костянтином Костенком, вийшла спокійною, з майстерним аранжуванням команди професіоналів. Варто лише зазначити, що гітарні партії награв Роман Суржа, а партії басу – Олег Путятін: обидва імені говорять самі за себе. Скачати можна з сайту співачок.

Лама. "Тримай" (Нове та найкраще)
Видавець – Artur Music, 2010,
14 пісень + 10 кліпів

Хто гадає, що це третій студійний альбом гурту Наталки Дзеньків, той помиляється: співачки з її колективом разом з продюсером за кілька років вистачило лише на дві нові пісні – "Тримай" і "Жовте поле". Перша відкриває збірку, друга – закриває. Решта наповнення – це найкращі пісні з двох попередніх альбомів "Мені так треба" та "Світло і тінь", а також кліпи. Цей продюсерський прийом не новий: розбавлянням старих пісень кількома новинками люди займалися до "Лами", займатимуться і після неї. Таким чином співаки та гурти дотримуються умов контракту з видавцями, коли, наприклад, потрібно випускати альбоми щороку, ось тільки прихильники, які сподівалися на цілковиту новинку, залишаються ошуканими. Перед виходом альбому співачка розповіла пресі про те, що вперше була одружена з циганом. Якщо до такого публічного зізнання її теж підштовхнув продюсер і за сумісництвом нинішній чоловік Віталій Телезин, то слід констатувати народження продуманого взаємовигідного тандему, в якому обоє учасників добре знаються на комерції і впевнено плавають в океані шоу-бізу без рятівних засобів.

W.H.I.T.E. "Megawhite"
Видавець – Автор, 2010,
11 пісень

Ідея створення групи W.H.I.T.E. (World Hidden Intelligence Team of Emergency – Світова таємна розвідувальна команда порятунку) належить лідерові проекту, вокалістові й гітаристу Олегу "Білому" Шевченкові. До складу колективу увійшли друзі Олега, з якими він співпрацював багато років. Група офіційно створена 2005 року, і цей проект не можна назвати спонтанним: його народженню передував достатньо довгий період підготовки і творчих пошуків. Пригадую, попередні гурти "Білого", названі без зайвої скромності спочатку "Білий Загін", потім "Біла Зона" (суміш музикантів "Білого Загону" і "Мертвої Зони"), пісні яких колись крутили на "Промені" у хіт-параді "12 – 2". Тоді ця музика була актуальнішою, ніж тепер. А кому нині цікаві копії Metallica, Guns’n’Roses чи Bon Jovi? Хіба що старожилам, які пам’ятають золоті часи цих гуртів. Щодо "Білого", то він також відомий як один з найкращих звукорежисерів України. Має власну White Studio, де записує таких виконавців, як Mаd Heads, Тол, Міка Ньютон, ВВ, Мандри, Green Grey, Платина, Юркеш, Катя Чілі та ін. Скачати: http://www.white-band.com.ua/
17-09-2010, 09:39
Коментарів 0 Переглядів 1 917

Теги -
Врятував десятки побратимів: буковинець під обстрілами вивозив товаришів із передової


Андрій Дробко служить водієм батальйону буковинської тероборони


92-річний Аркадій Мардар із Кельменців на все життя запам’ятав ті страшні моменти

На мітинг-реквієм прийшло чимало містян
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі

На мітинг-реквієм прийшло чимало містян


«Зараз найгостріша фаза». Блог Ігоря Буркута
Зараз найактивніша фаза російсько-української війни, яка розпочалася ще у 2014 році
Чому всі заздрять українцям? Блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою
ВІДЕО Переглянути все відео

Провайдер INTELEKT пропонує декілька надійних способів залишатися онлайн незалежно від перебоїв з електропостачанням.

Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.

22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".

В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.