RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |

"Гапочка" – порівняно нове ім’я на українській сцені, хоча за два роки існування столична формація на чолі з хмельничанкою Катериною Гапочкою встигла виступити чи не на всіх відомих українських фестивалях та конкурсах ("Славське-Рок", "Тарас Бульба", "Рок-Січ", "День Незалежності з Махном" тощо). Гурт настільки сподобався столичному журі, що воно з кількох сотень українських команд, які брали участь у відбіркових турах фестивалю "The Global Battle Of the Bands", вибрало саме "Гапочку". Світовий фінал цього грандіозного фесту відбудеться 27 квітня у столиці Англії Лондоні, на престижному концертному майданчику The Scala, де "Гапочка" разом із 43-ма представниками країн-учасниць "GBOB" виборюватиме звання "Найкращого молодого гурту світу" та головний приз, а це пакет розвитку для гурту вартістю понад 100000 доларів США, до якого входить тиждень роботи з саундпродюсером в одній з найкращих лондонських студій звукозапису, 10-денний концертний тур головними містами Великобританії та 10 тисяч доларів США готівкою. У фіналі цього престижного фесту вже виступали українські гурти "Оркестр Янки Козир" (2004), "Тол" (2005 – посів 4 місце), "Etwas Unders" (2006), "АтмАсфера" (2007 рік – теж 4 місце) і "Tango Tempo" (2008). Тепер, як сказано, у фінал увійшла "Гапочка", за яку і вболіватимемо.

У рамках українського туру на підтримку лондонського виступу Катя Гапочка приїхала до Чернівців сама, без гурту, щоб усі, хто потрапив на її сольний виступ, змогли переконатися в її професійності та сильному жіночому вокалі. "Ділюся з українськими містами своїми піснями, аби за відчуттями та енергетикою, що виникають між мною і публікою, визначити, які пісні можна везти з собою у Лондон, а які не варто", – розповіла Катя в інтерв’ю для "Трохи Культури".

– Як відбувається підготовка до британського фестивалю?

– Підготовка – це концерти. Ми відіграли вже в Києві, Харкові, Дніпропетровську, також буде Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль і Хмельницький. Таким шляхом ми і досвіду набираємось, і пісню обираємо, яку повеземо на фестиваль. Обмінюємось енергією з людьми, бо в Лондоні дуже важливою буде саме енергетика.

– Крім 10 штук зелені, чого очікуєте від фестивалю?

– Очікуємо вражень, знань, досвіду, емоцій, енергії, розуміння інших людей.

– На які критерії оцінки сподіваєшся у Лондоні?

– Хочеться професіоналізму. Хочеться зрозуміти, що вони вважають новаторством у музиці. Побачимо, чим той Лондон світиться.

– Ти гарно виконуєш пісні "The Cranberries". А які ще речі у дружній компанії можеш заграти?

– Та тепер тільки свої. У "The Cranberries" є чудова пісня "Zombie", саме тому її і вибрала.

– Чим ще забитий твій плеєр?

– "Arctik Monkeys", "Radiohead", останній альбом гурту "Сплін" слухаю і курс англійської мови.

– Якщо посядете перше місце і виграєте цю довгоочікувану суму, на що її витратите?

– Я куплю квіти вокалістці "Оркестру Янки Козир" і, вручаючи їх, дуже їй подякую. Просто подивіться, що робиться "В Контакте", якою є її реакція на те, що ми виграли. Вона проти нашої перемоги і кричить про це наліво й направо. То я їй хочу подякувати і сказати, що саме її негатив багато чого допоміг мені зрозуміти. Ну і частина грошей, звісно, піде на творчість.

– Зрозуміло, що пісні залежать від настрою. А які чинники впливають на твій настрій?

– Він залежить від життя, від чого ж іще? Від того, що приходить в моє життя, що з нього йде. Змінюєшся ти – змінюються й пісні.

– Чи основою всіх твоїх пісень є такі банальні теми, як кохання, зітхання, переживання?

– Чому це банальні теми? Я не вважаю, що кохання – це банальна річ. Я про нього буду співати завжди, бо саме кохання і створило цей світ. Якщо воно є, то байдуже, скільки ти грошей заробляєш і хто на тебе може накричати, ти просто літаєш. Його дуже важко втримати насправді, ми потім падаємо, коли починається буденне життя, але за кохання варто боротися і варто про нього співати.

– Існує думка, що гіршою за спалену книжку може бути лише книжка непрочитана. Яку книжку ти не прочитала, але дуже б хотілося?

– "Троянда Світу". Не пам’ятаю, хто написав (Даниїл Андрєєв. – авт.), ніяк не можу знайти цю книжку. Це філософська книжка. Мені подобаються різні течії в літературі, щоправда, я ще в цьому не дуже добре орієнтуюся. Мені подобається Карлос Кастанеда, Кабала, праці Стрельнікової і Секлітової, а ось "Троянду" ще не читала.

– Десь чув, що тобі приписують роман із організатором фесту "Славське-Рок" Сергієм Харчуком…

– Це не роман, це людина, яка допомагає мені зараз. Ми якось випадково з ним познайомились, а може, і не випадково, адже доля сама вирішує, і відтоді він нас підтримує і морально, і матеріально: допомагав записувати демо, сайт також допомагає робити. Тобто це лише підтримка з його боку.

– Чим зараз дихаєш?

– Весною.

– А в плані творчості?

– Не знаю, як у кого, а в мене такий романтичний період. Літаю і ніяк упасти не можу.

– І майже останнє запитання: яке журналістське запитання тебе найбільше дратує?

– Як був створений гурт.

– І що зазвичай відповідаєш?

– Кажу, що це дуже довга історія.
Тарас ПІЦ
9-04-2010, 10:04
Коментарів 0 Переглядів 2 933


Внаслідок аварії загинули 17-річна дівчина та 30-річний чоловік

Дівчина спакувала потрібні військовим речі в коробки, які так і назвала – "коробка допомоги"
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі


«По ліки їду дев’ять кілометрів». Блог Людмили Осадчук
Як живуть мешканці села Чорнівка, яке приєднали до Чернівецької територіальної громади
Долар не буде вищим за 47 гривень. Блог Богдана Сторощука
Які будуть ціни, курс долара та інфляція у 2025 році
ВІДЕО Переглянути все відео

Паровоз не курсував уже понад 60 років

Чернівецька філія Державного підприємства "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" — це надійний партнер із забезпечення точності вимірювань, сертифікації продукції та відповідності стандартам. Філія запрошує до співпраці місцевих виробників, організації та фірми, які займаються виробництвом, експортом та імпортом, реалізацією продукції.

"Профі-Центр" — це не стереотипне середовище для вивчення іноземної. Насамперед це осередок, який має не тільки ефективну навчальну базу, яку може запропонувати студентам, а й відповідні підтвердження цьому.

Кожен маленький гість отримає солодкий подарунок за віршик чи талант. Варто лиш продекламувати віршик чи розповісти, яким чемним був цього року.