У банку "Надра" продовжено роботу тимчасової адміністрації НБУ. Вона діятиме до дев’ятого лютого 2011 року. Для вкладників це означає, що свої депозити вони можуть забрати або через рік, або частинами, або звернувшись до суду.
"Результати діяльності банку "Надра" за 2009 рік довели, що банк може відновити свою здатність функціонувати як банківська установа", – йдеться в офіційному повідомленні банку.
– Сьогодні на Буковині всі відділення банку "Надра" працюють у звичайному режимі, черг немає, – розповіла маркетолог Чернівецької філії банку "Надра" Ілона ТУЛЮЛЮК. – У нас діє комітет з розгляду скарг клієнтів. У разі важкої хвороби чи смерті близьких людей вкладникам можуть дозволити отримати депозит. Для інших вкладників після закінчення терміну дії депозиту кошти переводять на поточний рахунок. На цьому рахунку відсотки значно менші. Тому таким вкладникам пропонуємо продовжити термін дії депозиту й отримувати вищі відсотки.
Надія МАКУШИНСЬКА
Серед інших нововведень:
Поетапне повернення депозитів. Тимчасова адміністрація прийняла рішення про відновлення виплат вкладникам-фізичним особам, які підключилися до Комплексної програми виплати депозитів. Такі вкладники можуть поетапно отримувати свої кошти (по 50 відсотків вкладів у розмірі до 10 тисяч гривень і по 20 відсотків вкладів у розмірі понад 10 тисяч гривень). Упродовж 2010 року банк планує повернути вклади 99 відсотків своїх вкладників, депозити яких не перевищують 150 тисяч гривень.
Повернення відсотків. Починаючи з березня 2010 року, банк "Надра" виплачуватиме всі нараховані відсотки у повному обсязі.
Збільшено ставки за депозитами. Їх підвищено приблизно удвічі з 17 лютого. Усім клієнтам-фізичним особам, які мають кошти на депозиті (незалежно від суми та валюти вкладу), пропонують продовжити депозитний договір за ставками до 19,5 відсотка у гривні, 9,5 відсотка у доларах США та 8,5 відсотка у євро.
Крім того, клієнти зможуть отримати додаткові відсотки: один відсоток бонусної ставки за пролонгацію вкладу на суму понад 150 тисяч гривень на рік, два відсотки – за конвертацію з іноземної валюти і банківських металів у гривні.
Банк пішов назустріч позичальникам, які прострочили повернення кредиту. Якщо власник такого простроченого кредиту повністю погашає борг, з нього не утримують нараховану пеню та інші штрафні санкції.
18-02-2010, 11:39
0
4 575