RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |
Молодий буковинець » у номері » Біля «Києва» збивають пішоходів, а на Червоноармійській – гонки

У Чернівцях ДАІ визначила шість місць концентрації дорожньо-транспортних пригод.

На кожному перехресті інспектора не поставиш

– За кількістю ДТП з потерпілими за останні три роки ми визначили шість місць, де аварії ставалися найчастіше, – розповів старший інспектор управління ДАІ в області Іван ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ. – Для кожного місця є своє пояснення. Наприклад, складний спуск-підйом на початку вулиці Гагаріна створює проблеми для значної ділянки вулиці аж до автовокзалу. Біля готелю "Київ" головна проблема – ДТП з пішоходами. На щастя, наслідки таких зіткнень не надто важкі, адже авто там їздять повільно, але трапляються прикрі випадки часто. Біля автовокзалу перехрестя складне через те, що на Головну регулярно виїжджають автобуси, тож ділянка дуже перевантажена. А на вулиці Червоноармійській навпаки авто часто надто розганяються.

Наразі всі згадані шість точок концентрації ДТП обладнано дорожніми знаками "Інша небезпека" – знак оклику на трикутному жовтому тлі.

Однак лише знаки навряд чи зменшать кількість ДТП. Тому водіям варто й самим бути обережними у місцях, які становлять підвищену небезпеку для дорожнього руху.

Адже головна причина аварій – ігнорування вимог Правил дорожнього руху. Найпоширеніші ДТП з потерпілими – наїзди на пішоходів. У ДАІ кажуть, що вони стаються як із провини водіїв, які не пропускають пішоходів, так і з провини пішоходів, які переходять дорогу в недозволених місцях.
Більш точної статистики, хто частіше порушує Правила: водії чи пішоходи, немає.

Небезпека для водіїв – аварійний стан доріг

Водії ж вказують і на інші причини ДТП, а також називають більше небезпечних місць на вулицях Чернівців.

– Працював водієм у Німеччині та Португалії, – каже таксист Григорій. – У цих країнах задля безпеки руху на вулицях міст діє заборона на паркування авто у місцях, де їздить громадський транспорт. Крім того, від 06.30 до 23.00 там заборонено рух вантажного транспорту в центрі міста. Пропоную в нас теж запровадити такі зміни.

Чоловік не погоджується з висновком ДАІ стосовно небезпечних ділянок біля залізничного вокзалу та готелю "Київ": "На обох ділянках немає особливої небезпеки для руху".

Для зменшення аварійності у центрі міста водій Іван БОЖОВСЬКИЙ пропонує: "Багато років тому автомобілям, які їдуть з боку Центральної площі, було дозволено заїжджати на вулицю Руську. Гадаю, якби нам знову дозволили так їздити, це суттєво розвантажило б центр міста, зменшило б кількість заторів. А на розі проспекту Незалежності та вулиці Стасюка, де, гадаю, справді одна з найнебезпечніших ділянок, вночі не варто вимикати зелене світло для водіїв".

А таксист Сергій каже, що небезпеку на вулицях міста створює аварійний стан доріг. "Небезпечно нині їздити вулицею Миколаївською. Раніше, пригадую, там була траса міжнародного значення. А нині – яма на ямі! Погана дорога на ділянці району вулиць Винниченка – Чкалова. Щось там ремонтували кілька місяців, однак позитивного результату не помітив".


Коментар

Іван ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ, старший інспектор управління ДАІ в області:


– У кожній точці інспектор ДАІ чергувати постійно не може. Однак для нас вони – місця особливої уваги. Зокрема постійно патруль ДПС чергує на вулиці Гагаріна. Зона його дії – вся вулиця від початку аж до кільця біля дріжджзаводу. Також патруль діє на Головній від центру до автовокзалу. Водночас є й інші способи уникнути ДТП. Наприклад, біля онколікарні торік встановили світлофор (після того, як водій на переході збив пішохода, – авт.). Відтоді там не сталося жодного ДТП. (Ігор ДОВГАНЬ)


Найбільш аварійні місця та кількість аварій (версія ДАІ):

район залізничного вокзалу: 2008 – 3, 2009 – 3, 2010 – жодного;

район готелю "Київ": 2008 – 3, 2009 – 3, 2010 – 1;

вул. Головна – Комарова: 2008 – 2, 2009 – 2, 2010 – 1;

проспект – вул. Стасюка: 2008 – 4, 2009 – 3, 2010 – жодного;

район онколікарні: 2008 – 1, 2009 – 3, 2010 – жодного;

вул. Калинівська: 2008 – 3, 2009 – 1, 2010 – 3.


Аварійно небезпечні ділянки (версія водіїв):

– перехрестя вул. Сторожинецької та Червоноармійської;

– район вул. Хотинської;

– район вул. Миколаївської;

– вул. Винниченка – Чкалова;

– район Соборної площі (ділянка біля кафе "Стрімко").
Редактор: Igor
22-07-2011, 14:33
Коментарів 0 Переглядів 2 842

Теги -
У Чернівецькій області переходи громад до ПЦУ відбуваються менш інтенсивно, ніж у сусідніх областях

За попередньою інформацією ДТП з потерпілими.
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі

Вранці температура повітря становить -1°


«Зараз найгостріша фаза». Блог Ігоря Буркута
Зараз найактивніша фаза російсько-української війни, яка розпочалася ще у 2014 році
Чому всі заздрять українцям? Блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою
ВІДЕО Переглянути все відео

Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.

22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".

Провайдер INTELEKT пропонує декілька надійних способів залишатися онлайн незалежно від перебоїв з електропостачанням.

В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.