На сесії облради в Чернівцях міліція намагалася затримати директора книгарні "Наука"

відео / Новини Чернівців / топ новини
6 976
0
На сесії облради в Чернівцях міліція намагалася затримати директора книгарні "Наука"


Першим питанням на сьогоднішній сесії Чернівецької облради розглядали звільнення Наталії Барановської з посади директора книгарні "Наука".

Як передає кореспондент molbuk.ua із зали обласної ради, спершу жінку до зали не впускала охорона. Однак Наталія Барановська все таки туди потрапила - завдяки депутатам, котрі її провели всередину.

Після годинного обговорення питання керівник книгарні "Наука" вийшла із сесійної зали. При виході жінку затримали правоохоронці та звинуватили її в тому, що вона зірвала з міліціонера погони.

Згодом Барановську міліціонери відпустили - завдяки опозиційним депутатам.

Жінка сказала, що готова написати пояснення.

Відео: Вадим Пелех

На сесії розглядалося питання про звільнення Н.Барановської з посади директора комунальної книгарні "Наука". Однак голосів депутатів для цього забракло.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.