Вчені створюють спеціальних роботів у вигляді тварин, аби спостерігати за дикими тваринами, які не дають до себе підібратись.
Як пише Hi-news, спочатку розробники мають створити каркас, який буде виглядати ідентично до скелету тварини. Пізніше необхідно його запрограмувати на певну поведінку та покрити спеціальним матеріалом, щоб він точно нагадував живе створіння.
Потім науковці повинні протестувати робот, тому відправляють його до живих тварин. Це для того, аби робот вмів добре маскуватись.
Процес створення кожної моделі займає кілька місяців, однак і в кінцевому результаті робота майже неможливо відрізнити від живої тварини навіть людині.
Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.
22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".
В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.