Регіонали хочуть кримінальної справи проти Яценюка

Новини України / новини
1 789
0
Регіонали хочуть кримінальної справи проти Яценюка

Партія регіонів вимагає притягнути голову фракції "Батьківщина" Арсенія Яценюка до кримінальної відповідальності за фінансові зловживання при виготовленні системи "Рада-3". Про це заявив представник парламентської фракції ПР Владислав Лук'янов в ефірі телеканалу ТВі, повідомляє ТСН.

"Цю систему профінансовано з порушенням законодавства та порядку використання бюджетних грошей. За таке чиновники низького рангу несуть кримінальну відповідальність", – наголосив регіонал.

"Причетним до системи "Рада-3" є перша особа блоку "Батьківщина" – Арсеній Яценюк, тому що не було узгодження з бюджетним комітетом, не було закладено фінансування цієї системи в кошторисі ВР", - пояснив він.

Лук'янов зазначив, що рішення про виділення грошей на "Раду-3" ухвалювалося тодішнім спікером Ради одноособово.

"Бюджетні гроші, які не було використано на інші видатки, потрібно повернути в державний бюджет. В тій ситуації їх було використано по одноосібному рішенню Яценюка й витрачені за його особистим розпорядженням. За такі рішення його і було знято зі своєї посади", - розповів депутат.

І додав, що особисто проситиме генерального прокурора про відкриття кримінальної справи проти Яценюка.

"Нехай прокуратура розслідує цю справу", – підсумував Лук'янов.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У Чернівцях студенти-пенсіонери відгуляли випускний
11 698
На Буковині п’яний водій на смерть збив 18-річного хлопця і втік з місця ДТП
10 083
У мікрорайоні Чернівців - пожежа: горить велика територія
8 233
У холодильнику у дитсадку зберігали пиво: у Чернівцях перевірили харчоблоки і виявили серйозні порушення
7 741
У Чернівцях маршрутка в’їхала в електроопору
6 248
Вийшли всім селом із прапорами та калачами: на Буковині зустріли воїна, який повернувся з полону - відео
5 407
У Чернівцях викрили жінку, яка поцупила з храму електричний сходовий підйомник для людей з інвалідністю
5 286
П'ять квартир та офіс дружини: що задекларував новий головний прокурор Буковини
5 101
У Чернівцях біля ліцею дитина зламала дерево сакури: мати просто спостерігала - відео
5 024
Прив'язали до мотоцикла і волочили: росіяни жорстоко стратили українського полоненого
4 891