Даішники розвіюють суспільний стереотип, що найбільше зло на дорозі - це п'яний мажор за кермом дорогої автівки, повідомляє ТСН. Зухвалі молодики найчастіше потрапляють до новин, але кількість ДТП з ними - крапля в морі порушників на шляхах.
У державтоінспекції намалювали портрет типового українського порушника, що спричиняє тяжкі аварії - ті, в яких травмуються та гинуть люди. У чверті всіх випадків - через фатальне перевищення швидкості.
"Це в середньому 18-25-27 років. У цьому віці молоді люди, можливо хочуть самоствердитися, можливо, переоцінивши свої сили, порушують правила дорожнього руху", - зазначив керівник відділу профілактичної роботи УДАІ МВС Олександр Зубенко.
Жінка за 35, яка щойно навчилася кермувати - страшний сон страхового агента, бо битиметься така автопані потроху, але регулярно.
Страхові компанії для новачків та водіїв, які раніше потрапляли в ДТП, виставляють вищі ставки. Для постійних учасників аварій пропонують особливий тариф.
"Є такі у нас випадки, коли клієнти по 7, по 8 разів в ДТП, і не йдуть, коли навіть у них відсоток до десяти і восьми доходить. Ми говоримо, ну давайте вже будете там якось їздити акуратніше, вчіться, може курси які вам проплатимо спеціальні", - розповів представник страхової компанії Олег Компанієць.
28-03-2012, 08:31
0
1 820