Українську землю продаватимуть по 300 євро за гектар

Новини України / новини
1 633
0
За оцінками Держагентства земельних ресурсів, вартість сільськогосподарської землі після того, як її дозволять продавати, становитиме 300 євро за гектар.

Про це заявив глава Держземагентства Сергій Тимченко в інтерв'ю Weekly.ua.

За його словами, вартість ділянки буде залежати від її розміру, від наявності розвиненої інфраструктури (під'їзних шляхів, зерносховищ) і від якості грунту, а оскільки в Україні з цими факторами є проблеми, то вартість землі поки невисока.

На думку Тимченка, як тільки запрацює ринок землі, ціна на неї почне різко зростати.

"На мою думку, навіть на 100% річних. Тому коли я десь виступаю, я говорю: люди, кладіть землю на депозит в земельний банк, передавайте в оренду, обробляйте ділянки самі, але не продавайте їх, не дайте себе обдурити" , - зазначив Тимченко, уточнивши, що в Польщі та Угорщині ціна землі зараз становить від 3 тис євро, у Франції, Великобританії - від 10 до 30 тис євро.

Нагадаємо, парламент 20 грудня прийняв закон про продовження мораторію на купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення до 1 січня 2013 року.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.