Більше третини українців підтримують відновлення смертної кари

Новини України / новини
1 978
0
Кожен шостий українець (14,3%) вважає допустимим страчувати державних чиновників за хабарі в особливо великих розмірах.

Загалом за відновлення смертної кари у разі скоєння тяжких злочинів проти особи виступають більше третини українців (38,4%), свідчать результати опитування, проведеного Інститутом Горшеніна в жовтні цього року, повідомляє ТСН.

За даними соціологів, близько чверті громадян (25,7%) вважають цю міру покарання допустимою у разі зґвалтувань неповнолітніх, а 14,9% виступають за страту виробників наркотиків і наркодилерів.

Цікаво, що при цьому застосовувати смертну кару за організацію теракту пропонують лише 6,7%.
Виступають за відновлення смертної кари за розкрадання державного майна в особливо великих розмірах - 5,6%, за керівництво в підготовці військового перевороту - 4,2%, за замах на життя голови держави - 3,8%, за державну зраду - 3,2% опитаних.

30,8% громадян України виступають проти відновлення смертної кари.

"Порівняно з 2009-м роком кількість людей, які вважають, що смертну кару не можна застосовувати за жодних обставин, зменшилася десь на 5%. Це більше ніж похибка, тому можемо говорити про якусь тенденцію", - зазначив директор департаменту комунікацій Інституту Горшеніна Володимир Застава, коментуючи результати дослідження.

Телефонне опитування "Моральність українського суспільства: ставлення до смерті" проводилося Інститутом Горшеніна з 11 по 13 жовтня 2011 року.

Всього за випадковою вибіркою було опитано 1000 респондентів у віці від 18 років, у всіх обласних центрах України, містах Києві та Севастополі. Квотами були регіон проживання, стать і вік респондентів. Похибка репрезентативності дослідження не перевищує + / -3,2 відсотки.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.