Найбагатшим населеним пунктом України вважають село Нижня Апша в Закарпатській області, яке розташоване за два кілометри до кордону з Румунією.
Поселення прославилось величезною кількістю заможних маєтків, що вражають масштабами й розкішшю, пише Радіо Трек.
Що відомо про Нижню Апшу
Маєтки у Нижній Апші почали будувати в 1980-х роках. Тоді українські румуни масово відправлялись на заробітки за кордон.
А найперший капітал вони заробили на початку 90-х, торгуючи спиртом. За ним у село приїжджали з усієї України та сотнями літрів вивозили за кордон.
Самі ж селяни запевняють, що заробили статки на продажі соняшникового насіння.
У Нижній Апші практично немає одноповерхових хат.
Найменші будинки налічують по 10-15 кімнат, найбільші - по 30-40. А є й справжні палаци із 60 кімнатами. У дворах господарі облаштовують оранжереї, басейни, а в будинках - по кілька спалень і віталень, лазні та сауни.
Місцеві жителі керуються правилом: "Мій будинок повинен бути хоч на одну цеглину вищим за сусідський"
Проте, щоб звести та утримувати такі будинки, потрібно багато грошей.
Тому значна частина селян більшість часу проводить на заробітках у Європі, а свої будинки здають туристам або новим жителям села.
Оскільки такі великі будинки-палаци дуже дорого опалювати взимку, власники живуть лише в одній-двох кімнатах, а решту тримають зачиненими.
Нерідко трапляється, що сім'я залишається жити у старому будинку на подвір'ї, а в новому шикарному маєтку приймають лише гостей.
Чернівецька філія Державного підприємства "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" — це надійний партнер із забезпечення точності вимірювань, сертифікації продукції та відповідності стандартам. Філія запрошує до співпраці місцевих виробників, організації та фірми, які займаються виробництвом, експортом та імпортом, реалізацією продукції.
"Профі-Центр" — це не стереотипне середовище для вивчення іноземної. Насамперед це осередок, який має не тільки ефективну навчальну базу, яку може запропонувати студентам, а й відповідні підтвердження цьому.