На фронті з початку доби - 110 зіткнень, бої тривають на чотирьох напрямках

Новини України / Війна з Росією
911
0

На фронті від початку доби відбулося 110 бойових зіткнень, більша частину з них ворог провів на Курахівському та Покровському напрямках.

Про це Генеральний штаб Збройних сил України повідомив у Фейсбуці, оприлюднивши оперативну інформацію станом на 16:00 неділі, 3 листопада.



Російські загарбники продовжують обстрілювати артилерією прикордонні райони Сумщини та Чернігівщини. Зокрема, постраждали населені пункти Хрінівка, Грабовське, Волфине, Володимирівка, Журавка, Мхи, Ободи, Лугівка, Залізний Міст, Павлівка, Хотіївка та Чуйківка. Під удари ворожої авіації потрапили Братениця, Журавка, Новеньке та Басівка.

Крім того, противник завдав 17 ударів по власній території, по Курщині на даний час прилетіло вже 25 КАБів.

На Харківському напрямку російські терористи двічі намагались проводити наступальні дії поблизу Вовчанська, однак Сили оборони дали відсіч. Українські захисники відбивали ворожі штурми поблизу Голубівки, Синьківки, Степової Новоселівки, Колісниківки, Берестового, Загризового, Кругляківки, Вишневого та Першотравневого.

На Лиманському напрямку ворожі підрозділи не припиняють атакувати в районах населених пунктів Греківка, Терни та Діброва. З початку доби українська сторона вже відбила сім з дев’яти ворожих атак. Наразі бої тривають, а по району Серебрянського лісу терористи завдали авіаційних ударів.

Чотири ворожі атаки відбулися на Торецькому напрямку. Ворог атакував біля населених пунктів Торецьк та Щербинівка, однак наші захисники зупинили вже дві ворожі атаки. По районах населених пунктів Дружба, Торецьк та Петрівка авіація РФ завдала бомбардувань.

З початку доби на Покровському напрямку окупанти здійснили 19 атак позицій в районах Миролюбівки, Лисівки, Променю, Сухого Яру, Новогродівки та Вишневого. Сили оборони відбили атаки противника, окупанти зосередили основні зусилля біля Променю та Вишневого.

На Курахівському напрямку - найгарячіше. Наразі нараховується 54 бойових зіткнень, загарбники найактивніше намагаються просунутися в районах Вовченки, Гострого та Антонівки. Вісім боїв досі тривають.

На Времівському напрямку загарбники дев’ять разів йшли в наступ на позиції українських військ поблизу Трудового та Максимівки, два боєзіткнення тривають до цього часу.

У Генштабі додали, що наразі на інших напрямках суттєвих змін не відмічено.


Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У мікрорайоні Чернівців - пожежа: горить велика територія
16 942
У Чернівцях студенти-пенсіонери відгуляли випускний
12 988
У Чернівцях біля ліцею дитина зламала дерево сакури: мати просто спостерігала - відео
8 544
У холодильнику у дитсадку зберігали пиво: у Чернівцях перевірили харчоблоки і виявили серйозні порушення
8 009
Вийшли всім селом із прапорами та калачами: на Буковині зустріли воїна, який повернувся з полону - відео
5 513
У Чернівцях викрили жінку, яка поцупила з храму електричний сходовий підйомник для людей з інвалідністю
5 470
П'ять квартир та офіс дружини: що задекларував новий головний прокурор Буковини
5 437
Прив'язали до мотоцикла і волочили: росіяни жорстоко стратили українського полоненого
4 947
У Чернівецькому університеті стартувала вступна кампанія - фото
4 920
На Буковині - новий прокурор: хто ним став
4 366