Росія із серпня захопила більше української землі, ніж за перші 7 місяців 2024 року, - Bloomberg

Новини України / Війна з Росією
939
0

Російські війська набирають швидкість під час свого наступу на сході України. Тільки минулого тижня вони захопили більше території, ніж у будь-якому місяці 2024 року - понад 200 квадратних кілометрів, пише Bloomberg.



За інформацією видання, це посилює тиск, зокрема, на європейських та американських союзників України з метою зміцнення оборони. Журналісти заявляють, нібито 2/3 населення України вважають за необхідне розпочати мирні переговори з РФ:

"Згідно з вересневим опитуванням 2 016 осіб, проведеним Центром Разумкова, що на 14 відсоткових пунктів більше, ніж за той самий період минулого року".

Росія з 6 серпня захопила 1146 квадратних кілометрів території України, що приблизно на чверть більше, ніж за перші сім місяців року, за даними Bloomberg Intelligence, що ґрунтуються на змінах, зафіксованих сервісом DeepState. Російські військові окупували місто Селидове і тепер їхніми цілями є Покровськ і Курахове - два важливі логістичні вузли для оборони України в Донецькій області.

ЗМІ з посиланням на людей, близьких до адміністрації президента України Володимира Зеленського, також пише, що результат виборів у США, які відбудуться 5 листопада, можуть змусити Україну прийняти вимушений мир на невигідних умовах або продовжувати війну, але вже самостійно. Поки що кремлівський диктатор Володимир Путін продовжує нарощувати перевагу на полі бою.

США зараз же поглинені президентськими передвиборчими перегонами, а в ЄС обмірковують те, як на них може вплинути теоретична перемога Трампа, ідеться в матеріалі.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.