Зняли з рейсу та мобілізували: ТЦК прокоментував ситуацію з водієм автобуса у Яремче

Новини України
1 803
0

Івано-Франківський центр комплектування та соціальної підтримки спростував повідомлення у ЗМІ про нібито неправомірне затримання водія туристичного автобуса у місті Яремче мобільною групою сповіщення.

Про це йдеться у дописі на сторінці Івано-Франківського ТЦК та СП у соціальній мережі Facebook.



"Під час проведення мобілізаційних заходів мобільною групою Надвірнянського ТЦК та СП Івано-Франківської області було виявлено громадянина України призовного віку. В ході спілкування з ним з'ясувалося, що він порушив правила військового обліку і не має права на відстрочку або бронювання. З огляду на це, громадянину запропонували пройти військово-лікарську комісію, на що він добровільно погодився", – йдеться у повідомленні.

У ТЦК додали, що за результатами військово-лікарської комісії чоловіка визнали придатним до військової служби та направили для проходження базової військової підготовки в один із навчальних центрів.

Ця ситуація набула додаткового розголосу через те, що пасажири та другий водій стверджували, що чоловіка забрали разом з ключами та грошима на пальне, що унеможливило продовження руху автобуса до місця призначення. Цю інформацію у ТЦК категорично спростували.

"Додатково повідомляємо, що туристичний автобус продовжив рух і доставив пасажирів до місця призначення, оскільки резервний водій, який знаходився на даному рейсі, отримав ключі та кошти на паливо", – заявили у ТЦК.

У ТЦК також зауважили, що неприємна ситуація сталася через порушення правил військового обліку як самим водієм, так і компанією-перевізником.

"Наголошуємо на тому, що перевізники віддалених туристичних маршрутів повинні дотримуватись правил військового обліку та чинного законодавства. Зокрема направляти до ТЦК дані про заброньованих водіїв, які мають право на відстрочку, і не наражати їх на небезпеку", – йдеться у дописі Івано-Франківського центру комплектування та соціальної підтримки.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим