«Залякування – це методи Путіна»: експерт пояснив, чому Росія не нападе на Україну

Новини України / новини
4 571
0

Аналітик Міжнародного центру оборони та безпеки Джеймс Шерр вважає, що залякування є частиною методів політики Путіна. Тож він не наважиться на повномасштабне вторгнення в Україну.

Про це Шерр сказав в етері програми "Вечір з Миколою Княжицьким" на телеканалі "Еспресо".



"Ризики, безумовно, дуже високі. Але говорити про те, що атака РФ на Україну неминуча стало б переоцінкою ситуації. Я вважаю, що повномасштабне вторгнення РФ в Україну не є неминучим. Я маю сумніви, що це відбудеться. Ми всі прекрасно знаємо, що для Путіна війна та погрози є елементами політики. Його головна ціль - це залякування Заходу та України. Оскільки Путін хоче, щоб де-факто, а можливо й де-юре, Україна стала частиною сфер впливу Російської Федерації", - вважає аналітик.

На думку Шерра, саме за такого сценарію розширення НАТО буде припинено. Він також зауважив, що Путін також намагається розколоти союзників у питанні України, оскільки тоді українська держава не матиме такої підтримки Заходу.

"Хоча на сьогодні Україна й отримує від Заходу тотальну підтримку, я вважаю, що допускають багато помилок в політиці протидії режиму Путіна. Наприклад, адміністрація президента США повинна була б бути більш послідовною в політиці стримування агресії Путіна. Кремль зараз слабкий та некомпетентний. Цим потрібно скористатись. І, на мою думку, протягом останніх тижнів політика адміністрації президента Джо Байдена стала більш продуктивною та професійною. Така політика допомогла укріпити позицію України на тлі загострення російсько-української війни", - додав експерт.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.