Жан Беленюк приніс Україні єдину золоту медаль на Олімпійських іграх 2020 в Токіо. Він став першим в історії України народним депутатом, який отримав медаль на Олімпіаді. Журналісти поцікавилися статками спортсмена і знайшли його заміський будинок.
Про це йдеться в сюжеті програми "Викриття" на телеканалі LIVE.
За золоту медаль на Олімпійських іграх 2020 Беленюк має отримати 125 тисяч доларів. Так що незабаром його статки збільшаться.
Раніше Жан скаржився на те, що живе в однокімнатній квартирі з мамою площею всього 27 квадратних метрів. Його житло перебувало на столичній Куренівці.
Він почав натякати меру Києва Віталію Кличку, що у нього жахливі житлові умови. Після чого йому виділили двокімнатну квартиру на околиці міста на вулиці Соломії Крушельницької. Цю квартиру здали в експлуатацію лише в кінці 2018 року.
Тому поки він чекав здачу будинку, то продовжував жити з мамою. Але за цей час він встиг купити приватний будинок в селі Шевченкове, яке знаходиться в 35 км від міста.
Журналісти розшукали котедж на кілька поверхів, де є дерев'яна тераса і місце для барбекю. При цьому під навісом припарковано два нових авто Toyota - позашляховик і седан.
Заміську нерухомість Жан оформив на маму. Раніше в інтерв'ю він зізнався, що витратив на будівництво все призові гроші, які йому дали за срібну медаль на Олімпіаді 2016 в Ріо-де-Жанейро.
Саме тут Жан живе зі своєю мамою, а власну квартиру, виділену містом, на Харківському масиві він здає в оренду.
При цьому він чекає здачу ще однієї квартири, яка знаходиться на проспекті Перемоги. Йдеться про квартиру в ЖК Manhattan City на 52,7 квадратних метра, яка ще будується і будинок не здали в експлуатацію.
У цьому комплексі простора однокімнатна квартира, як у Беленюка, коштує не менше 2,5 мільйона гривень.
Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.
22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".
В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.