Спеціалізована антикорупційна прокуратура виклала свою версію конфлікту з Національним антикорупційним бюро і закликала притягнути співробітників НАБУ до кримінальної відповідальності.
Про це повідомила прес-служба САП у Фейсбуці.
"Сьогодні 19 вересня, у внутрішньому дворі САП вкотре було виявлено незаконно встановлені засоби негласного зняття інформації працівниками НАБУ. Крім того, поряд з адміністративною будівлею було виявлено автомобіль марки "FORD" АА2564МВ, в якому перебували співробітники Бюро, здійснюючи незаконні оперативно-технічні заходи. Відповідний автомобіль був заблокований працівниками Національної поліції для проведення невідкладних слідчих і процесуальних дій", - йдеться у повідомленні.
Наголошується, що для того, щоб убезпечити співробітників від викриття, директор НАБУ Артем Ситник "використовував силовий підрозділ, застосував насильство щодо працівників правоохоронних органів, пошкодив майно громадян, перешкодивши проведенню слідчих дій".
"САП закликає міжнародних партнерів не піддаватися на провокації Ситника, а надати зазначеним подіям об'єктивну оцінку. Перебування такої особи на посаді директора НАБУ несумісне із завданнями зазначеного правоохоронного органу. За вказаними подіями відкрито низку кримінальних проваджень... Винні особи будуть притягнуті до кримінальної відповідальності", - наголошується у повідомленні.
У САП переконані, що прогресу в боротьбі з корупцією не вдається досягти через особисті амбіції Ситника.
"На жаль, три роки роботи Ситника показали, що він та очолюваний ним підрозділ нічого спільного з правоохоронною діяльністю не мають. Відсутність професіоналізму і результатів НАБУ компенсуються особистими комплексами, невдоволенням усім і всіма, а так само шантажем, провокаціями, залякуваннями, переслідуваннями, злиттям інформації щодо кримінальних проваджень - ось основні принципи роботи. Артем Сергійович у постійному пошуку ворогів, які "заважають" очолюваному ним інституту подолати корупцію", - заявили в САП
Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.
22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".
В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.