RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |
Молодий буковинець » Новини України » З червня ціни підскочать учетверо: скільки коштує відпочинок на морі в Україні у 2018 році

З червня ціни підскочать учетверо: скільки коштує відпочинок на морі в Україні у 2018 році

Гарна новина для відпочивальників – ціни за відпочинок на українських морських курортах майже не змінилися з 2017 року.

Проаналізувавши з різних джерел ціни на відпочинок на морі на півдні України, molbuk.ua з'ясував, що за найдешевше тижневе перебування на морі доведеться віддати понад 1000 гривень з людини – з таких цін стартують найпростіші бази відпочинку в Одеській чи Херсонській області.

Стільки ж попросять за добу-дві за номер у хорошому готелі або за пристойну квартиру у приморському районі.

Якщо на базах відпочинку ціни не дуже варіюються, то готелі та апартаменти у липні і серпні обійдуться на кілька сотень гривень дорожче, ніж у першій половині червня або вересні.

Одеська область

Одеса-мама залишається дорогим задоволенням. Зараз зняти однокімнатну квартиру можна і за сотню, а з червня ціни підскочать учетверо. Таке житло, з усім посудом, постіллю, обійдеться від 500 гривень і вище, пише molbuk.ua.

Доба в готелі у престижному районі Аркадія зі сніданком та приватним пляжем коштуватиме від 1200 гривень і вище. Стільки ж треба віддати за квартиру.
До слова, хороша погода посприяла тому, що курортний сезон в Одесі стартував ще кілька тижнів тому. Щоб заохотити туристів у цей період, багато власників пропонували житло по 100 гривень за добу.

Така ж ситуація і в популярній Затоці, що за 60 кілометрів від Одеси. До 31 травня низка готелів з хорошими умовами пропонували номери по 100-120 гривень за добу. Таку ж ціну просили за проживання на простенькій базі відпочинку. З першого червня ціна зростає. Наприклад, найдешевший номер на базі в центрі Затоки за сотню метрів від моря обійдеться у 150-170 гривень за добу залежно від місяця. Найдорожчий період на українських морських курортах – з кінця червня до кінця серпня. Окремий сімейний будиночок на території можна буде зняти за 900-1500 гривень за добу. Новенький готель за п’ять хвилин від пляжу обійдеться мінімум у 400 гривень на початку червня, а в липні-серпні цей же номер коштуватиме 800 гривень за добу.

Схожі ціни й на інших популярних одеських курортах – Кароліно-Бугаз, Курортне тощо.

Миколаївська область

Відпочинок на Миколаївщині обійдеться трохи дешевше. В одному з головних місць відпочинку – курортному селі Коблеве можна знайти готелі у першій лінії і за 300 гривень, але більшість номерів коштують 500-700 гривень.

Котедж для сім’ї обійдеться у 3-6 тисяч, номер у пансіонаті навіть у високий сезон можна знайти по 100-200 гривень, але бронювати варто заздалегідь. Є також кемпінг по 60 гривень з людини за добу.

Відпочити на березі Дніпро-Бузького лиману в місті Очаків можна за 100-400 гривень за кімнату у приватному секторі. Далі на захід, берег витягується в Табірну косу, на якій утворилася курортна зона Чорноморка з десятками турбаз і маленьких котеджів. Там найдешевші будиночки обійдуться від 50 гривень з людини, кращі умови – за 300-450 гривень.

Ще одна візитівка області – Кінбурнська коса, відома ізольованістю та еко-відпочинком. Палатку в кемпінгу можна орендувати за 70 гривень, житло зі зручностями обійдеться мінімум від 150 гривень, котеджі – біля 2 тисяч.

Херсонська область

Найбільшою популярністю у відпочивальників користуються курорти Генічеськ, Скадовськ, Лазурне, Залізний Порт, а також знаменита Арабатська стрілка. Херсонщина омивається одразу двома морями, тож вибір курортів і житла – величезний, пише molbuk.ua.

Найдешевше житло у Залізному порту – кімнати у приватному секторі за 100-200 гривень з людини. Вартість одно- або двокімнатних апартаментів на першій лінії коливається від 500 до 1000 гривень, залежно від умов і місяця перебування. Готелі потягнуть від 300 до 3 тисяч за добу.

Схожа ситуація у Скадовську: за кімнату просять трохи менше сотні з людини, готель на центральному пляжі коштує 600-1000 гривень, залежно від сезону, в середньому до 500 гривень за добу коштує проживання на базі відпочинку.

За півтори тисячі можна зняти будиночок на кілька кімнат в Генічеську, або платити щодобово за людину по 100-150 гривень.

На Арабатській стрілці за 200-750 гривень пропонують кімнати у приватному секторі або невеликих відпочинкових комплексах за 5-7 хвилин від моря.

Запорізька область

Помірні ціни на проживання, харчування та розваги – причини популярності узбережжя Азова серед українських відпочивальників.

Одне з найбільших курортних міст – Бердянськ – обійдеться від 100-250 гривень за однокімнатну квартиру, розташовану за кілька хвилин ходьби від моря. Приблизно стільки ж коштуватиме проживання у санаторіях. Готелі різняться в ціні від 450 до 1500 тисяч гривень за номер. Від 2500 гривень стартують ціни на окремі котеджі на Азовському узбережжі.

На популярному курорті Кирилівка житло на самісінькому березі коштує 400-700 гривень у невеликих готелях, а хороші готелі на Федотовій косі обійдуться у 2 тисячі за ніч. Приватний сектор, як і всюди, стартує в середньому від 100 гривень за людину.

При пошуку недорогого житла у будь-якому курортному селищі або містечку, варто пам’ятати: у приватному секторі можна домовитися за приємнішу ціну, особливо, якщо ви залишаєтесь на довше.
Редактор: Марина Кавкало
3-06-2018, 11:58
Коментарів 0 Переглядів 3 347


У Чернівціобленерго оприлюднили графік на завтра


Хоч і загальна кількість відвідувачів зменшилася порівняно з минулим роком, інтерес іноземців зріс.
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі


Чому всі заздрять українцям? Блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою
Замість саміту миру – варіанти капітуляції. Блог Ярослава Волощука
Ви помітили, що останніми днями на єдиному марафоні поменшало розмов про другий та наступні саміти миру?
ВІДЕО Переглянути все відео

Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.

22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".

Провайдер INTELEKT пропонує декілька надійних способів залишатися онлайн незалежно від перебоїв з електропостачанням.

В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.