"Приватбанк" списав майже 6 мільярдів "безнадійних" кредитів

Новини України / новини
1 315
0
"Приватбанк" списав майже 6 мільярдів "безнадійних" кредитів

Згідно зі звітністю "Приватбанку", він окремо виділяє групу непрацюючих кредитів, які були видані до 19 грудня 2016 року (тобто до націоналізації).

“На думку керівництва, цей портфель має схожі показники кредитного ризику, незалежно від класифікації за галуззю економіки та напрямом комерційної діяльності на дату видачі таких кредитів”, - цитує документ "Finbalance.com.ua".

"Приватбанк" зазначає, що на 31.12.2017 обсяг вказаних кредитів становив 185,6 млрд грн, що на 5,56 млрд грн менше, ніж було на кінець 2016 року (191,14 млрд грн), а сформований резерв по ним - 181,9 млрд грн (на кінець 2016 року - 169,15 млрд грн).

При цьому "Приватбанк" наводить дані, що за рахунок резерву в 2017 році він списав як безнадійні кредити та аванси клієнтам на 5,86 млрд грн.

Торішні відрахування до резерву під знецінення кредитів за цим портфелем склали 17,3 млрд грн.

На кінець 2017 року банк оцінював отримане нерухоме майно як врегулювання прострочених кредитів на суму 11,27 млрд грн, тоді як на кінець 2016 року - 21,84 млрд грн (переоцінка активів називалася однією з підстав для докапіталізації в 2017 році, - ред.).

Раніше Кабмін наводив інформацію, що не очікує погашення проблемних кредитів у портфелі "Приватбанку" в найближчі роки. НБУ зазначав, що понад 95% корпоративного кредитного портфелю "Приватбанку" - це інсайдерські позики.

Колишній власник "Приватбанку" Ігор Коломойський цю інформацію спростовував. Через суди "приватівці" отримали відстрочку 7-9 років на виплату "Приватбанку" майже 70 млрд грн.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.