Уряд підвищив пенсії військовим

Новини України / новини
2 085
0
Уряд підвищив пенсії військовим

Кабінет міністрів ухвалив рішення про підвищення пенсій військовослужбовцям з 1 січня 2018 року в середньому на 1,5 тисячі гривень.

Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання уряду 21 лютого.

Прем'єр пояснив, що дискусія про підвищення пенсій військовослужбовцям на законодавчому рівні розпочалася ще восени. Наразі дискусії щодо проекту закону ще тривають і можуть тривати ще місяць-два, а сам Гройсман обіцяв підвищити пенсії з 1 січня.

Таким чином урядовці знайшли компроміс – рішення, яке не потребує внесення змін у діюче законодавство, яке буде в силі до моменту напрацювання та ухвалення відповідного законопроекту.

"Я пам’ятаю, що обіцяв. Тож сьогодні ми приймаємо рішення про підвищення пенсій для військовослужбовців – у середньому на 1,5 тис. грн. Нарахування розпочнуться з сьогоднішнього дня", – заявив Гройсман.

Міністр соцполітики Андрій Рева пояснив, що внаслідок нинішнього рішення Кабміну планується поетапне підвищення пенсій протягом двох років починаючи з січня 2018 року.

За його словами, зараз ця сума підвищення – на 1,5 тисячу гривень, а до кінця програми ця сума може подвоїтись.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим
27 червня, 2025
Із липня для студентів та школярів зміниться вартість проїзду в громадському транспорті Чернівців
У Чернівцях в суботу низка будинків залишаться без водопостачання: будуть підвозити воду
У Чернівцях звільнився з посади директор департаменту урбаністики та архітектури
Не стало захисника із Буковини Віталія Шалаєва
26 червня, 2025
Із російського полону повернувся буковинський захисник Петро Щербатий
Пробули у полоні понад три роки: Україна повернула ще одну групу захисників
ДТП на Буковині: водій мопеда впав та травмувався