Українці можуть отримати ще один вихідний

Новини України / новини
1 993
0
Українці можуть отримати ще один вихідний

Голова Верховної Ради України Парубій не виключає, що в четвер, 16 листопада, параламент розгляне законопроект про визначення 25 грудня вихідним днем.

Про це Парубій сказав на засіданні Погоджувальної ради у відповідь на пропозицію голови Комітету ВР з питань культури і духовності Миколи Княжицького щодо розгляду вже цього тижня змін до Кодексу законів про працю, якими передбачено Різдво 25 грудня встановити вихідним днем, так само, як і 7 січня.

За словами Княжицького, в Україні проживають багато римо-католиків, протестантів, які просять зробити цей день вихідним.

Парубій запропонував лідерам фракцій обговорити це питання з депутатами, і якщо буде підтримка, то в четвер можна винести це на розгляд парламенту і проголосувати.

Раніше повідомлялося, що директор Українського інституту української пам’яті Володимир В’ятрович розказав, що в Україні зміниться календар святкових днів.

Зокрема, планується переформатування 8 березня з Міжнародного жіночого дня на День боротьби за права жінок, причому запропоновано позбавити його статусу вихідного.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях колишній начальник фіскальної служби почав самовільне будівництво у заповіднику
26 264
Купують сітками: на ринках Чернівців ціни на капусту рекордно низькі
14 868
У селі на Буковині жінка з кількаметрової висоти впала з кладки у річку
13 094
З одного боку – скеля, з іншого – крутий схил: на Буковині розпочали ремонт гірського серпантину
9 969
«Що нам тепер робити? Помирати?»: на Буковині мобілізували чоловіка, батьки якого обоє з інвалідністю — відео
9 250
Сильні заморозки і дощ з мокрим снігом: на Буковині у вихідні погіршиться погода
8 689
Два закарпатські села потрапили до переліку найкращих туристичних сіл світу
8 149
Прокуратура вважає, що в Чернівцях діяла ОЗГ, яка розтратила 2,2 млн грн "Міськсвітла"
7 083
Старшокласники будуть навчатися не всюди: які школи у Чернівцях стануть ліцеями
6 787
На Прикарпатті чоловік знайшов два гігантські білі гриби
6 359


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.