Нацполіція перейшла на посилений варіант несення служби

Новини України / новини
1 784
0
Нацполіція перейшла на посилений варіант несення служби

Національна поліція України переведена на посилений варіант несення служби.

Про це заявив голова Національної поліції України Сергій Князєв під час відеоселекторної наради, яка відбулась під головуванням т.в.о. міністра внутрішніх справ України Сергія Ярового, повідомляє Департамент комунікації Нацполіції.

За вказівкою Князєва особовий склад поліції переходить на посилений варіант несення служби у зв’язку з підготовкою до відзначення Дня незалежності України.

"Перевести Національну поліцію на посилене несення служби до особливого розпорядження", – наказав Князєв і додав, що до несення служби на вулицях країни будуть задіяні усі допоміжні служби поліції.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.