У Харкові в аквапарку парами хлору отруїлися 20 людей

Новини України / новини
2 181
0
У Харкові в аквапарку парами хлору отруїлися 20 людей

У Харкові після відвідання аквапарку за медичною допомогою з симптомами отруєння звернулося близько 20 осіб, 6 дітей госпіталізували.

Про це повідомляє в суботу прес-служба Харківської облдержадміністрації.

На даний момент в Обласній дитячій клінічній лікарні № 1 перебувають 6 дітей з ознаками отруєння парами хлору. На даний момент їх стан стабілізовано, діти проходять необхідний курс лікування.

"10 березня близько 7-ї ранку до "швидкої допомоги" звернулися батьки двох дітей із симптомами отруєння. Обидві дитини відвідували аквапарк "Джунглі", дітей не госпіталізували. Після близько 20:30 за допомогою звернулися відразу декілька сімей. У дітей були кашель, блювота, головний біль. Одного з них відразу госпіталізували до 1-ї обласної дитячої лікарні, інші від госпіталізації відмовилися. Але о 23:00 почали надходити повторні дзвінки, у результаті госпіталізували ще 5 дітей. Первинний діагноз - отруєння парами хлору", - розповів заступник голови ХОДА Олександр Скакун.

Він також повідомив, що в аквапарку взяті забори води. За попередньою інформацією, її хімічний склад не відповідав нормам.

На даний момент проводяться слідчі дії. Вирішується питання про внесення відомостей до ЄРДР. Розслідування події перебуває на контролі керівництва ХОДА. Справу також взято на контроль керівництвом ГУ НП в Харківській області.

"Слід зазначити, що з боку керівництва аквапарку "Джунглі" були зроблені спроби перешкоджати проведенню слідчих дій, а саме забору води", - повідомив Скакун.

Зазначається, що залагодити конфлікт вдалося після особистого втручання заступника голови ХОДА.

"Українська правда"
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

19:55
Цей додаток стрімко розряджає акумулятор вашого iPhone
19:37
РФ вдарила по цивільних об’єктах у Запорізькій і Дніпропетровській областях
19:20
Шість країн і ЄС обіцяють більше допомоги Україні та нові санкції проти РФ
18:59
Кікбоксери Буковини билися у напруженому чемпіонаті області
18:37
Військові знову активно замовляють будівництво фортифікацій
18:30
Розумне електроопалення: як налаштувати систему для максимальної ефективності*
реклама
18:17
Шахраї зламують акаунти в Instagram за допомогою образливих коментарів російською
17:59
Ці сім продуктів покращують пам'ять та роботу мозку: мають бути на тарілці

Колонка

Читають Коментують
У Чернівцях під час ремонтних робіт у кав’ярні виявили автентичний фасад
20 536
На зупинку на Калинівському ринку витратять майже три мільйони
5 739
Контролювали весь повітряний простір Європи: відомий мандрівник показав колишній секретний об’єкт на Буковині - відео
4 420
30 березня: церковне свято сьогодні, особливі прикмети дня і чого не можна робити
4 394
Не перевищуйте швидкість: де у Чернівцях працюють камери, які фіксують порушення ПДР
4 152
У Чернівцях відбувся всеукраїнський освітянський форум
4 044
У Покровську загинув військовослужбовець Чернівецького обласного ТЦК
3 936
Герої Буковини: під час виконання бойового завдання загинув Григорій Малиш
3 568
У Чернівцях завтра перекриють завантажену вулицю: будуть обрізати дерева
2 498
Витягати з того світу – це просто робота: Чернівецький центр екстреної медичної допомоги очолив рейтинг успішних реанімацій в Україні
2 252

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм