Вугледобувні підприємства енергохолдингу ДТЕК, які розташовані на тимчасово неконтрольованих територіях (НКТ) Донецької і Луганської областей, призупинили видобуток вугілля.
Про це повідомив представник прес-служби "ДТЕК Енерго".
"Вугледобувні підприємства "ДТЕК Шахта Комсомолець Донбасу", "ДТЕК Свердловантрацит" і "ДТЕК Ровенькиантрацит" призупинили видобуток", - повідомив він.
З 13 лютого практично повністю заблоковано залізничне сполучення через лінію розмежування, в результаті чого вугілля, що видобувається на неконтрольованій території, не може поставлятися на українські ТЕС.
У кінці лютого самопроголошені "Донецька народна республіка" і "Луганська народна республіка" заявили про введення з 1 березня так званого "зовнішнього управління" на українських підприємствах. ДТЕК виключив перереєстрацію підприємств у "ДНР".
2 березня на сайті Ірландської фондової біржі було опубліковано повідомлення DTEK Finance про те, що станом на 14:00 того дня ДТЕК повністю контролював і керував усіма своїми активами, що перебувають на тимчасово неконтрольованих територіях.
У портфель активів ДТЕК у вуглевидобутку, тепловій енергетиці і дистрибуції входять 31 шахта і 13 вуглезбагачувальних фабрик; 10 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю 18 ГВт; 6 підприємств з дистрибуції електроенергії.
ДПЕК управляє енергетичними активами System Capital Management.
100% акцій SCM належать бізнесменові Рінату Ахметову.
9-03-2017, 22:18
0
1 320