В Україні пропонують скасувати ПДВ

Новини України / новини
2 193
0
В Україні пропонують скасувати ПДВ

У Верховну Раду внесено законопроект №5401, який передбачає скасування ПДВ вже з 1 січня 2017 року - в результаті багато товарів, зокрема і автомобілі подешевшають на 20%.

Про це пише "Економічна правда" з посиланням на "Автоцентр".

Як зазначається, законопроект №5401 "Про скасування в Україні податку на додану вартість" було зареєстровано у Верховній Раді 16 листопада 2016 року, а 21-22 листопада направлено на розгляд до профільних комітетів.

"Скасування ПДВ зможе побороти корупцію і зробить чимало товарів, зокрема автомобілі, дешевшими для споживача на 20%. Ініціатори законопроекту в пояснювальній записці наводять шокуючі факти. Надходження до бюджету від ПДВ весь час зменшуються, порівняно із сумами компенсації. Цей податок стимулює корупцію контролюючих органів", - йдеться у повідомленні.

У записці зазначається, що розміри так званих "відкатів" у період з 2010 до 2015 р. досягали 60% від суми повернення ПДВ.

"В результаті близько 70% економіки країни перебуває в тіні саме через недосконалість податкової системи", - пише видання.

Наприклад, такі країни як США, Угорщина, Фінляндія, Чехія мають нульову ставку ПДВ. У Швейцарії вона становить лише 2,6–8%, в Японії, Сінгапурі, Тайвані, Малайзії – від 3 до 6%.

Законопроект пропонує скасувати з 1 січня 2017 року податок на додану вартість в Україні, як дискримінаційний та корупційний. У результаті споживчий ринок, зокрема ринок автомобілів отримає потужний поштовх до розвитку.

Підписуйтесь на новини "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Мільйони гривень – за рік: хто з посадовців Буковини отримує рекордну зарплату
41 012
Ранкова ДТП у Чернівцях на вулиці зі жвавим трафіком, рух ускладнений
34 151
У Чернівцях апеляція за позовами ТЦК масово скасовує рішення судів щодо фіктивних розлучень
27 522
У Чернівецькій ОВА облаштовують входи до ліфта: прорізи роблять на місці вікон
25 234
Нічна атака РФ: 172 ударні дрони по Україні, є влучання
24 445
Ворожі дрони над Буковиною та викриття банди організаторів підпільного казино. Головні новини
21 930
У Чернівцях готуються підняти ціни на проїзд: якою може бути вартість
20 569
Головна проблема – освітлення: як стадіон «Буковина» готують до вимог УАФ та УПЛ
19 856
У Чернівцях викрили директорку турфірми, яка ошукала клієнтів на 1.3 мільйона
18 465
Клічук розповів, де залишатиме своє авто після заборони паркування біля мерії Чернівців
17 365