Національний банк не звертався з заявою до Генеральної прокуратури щодо привласнення співробітниками "Приватбанку" 19 мільярдів гривень.
Про це йдеться в офіційному коментарі регулятора для "Економічної правди".
"Обслуговування кредиту рефінансування ПАТ "Приватбанк" йде за графіком, узгодженим з НБУ. Так, за I півріччя 2016 року заборгованість банку зменшилась на 2,7 млрд грн", - зазначили в НБУ.
Водночас, регулятор зазначив, що готовий до співпраці зі слідством та в межах законодавства надасть усі документи, необхідні для проведення розслідування.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що головне слідче управління ГПУ здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні, внесеному 13 листопада 2014 року за фактом заволодіння службовими особами "Приватбанку" коштами НБУ, виділеними на рефінансування в особливо великих розмірах.
Водночас прес-служба Чернівецької філії ПриватБанку повідомляє про чергову інформаційну атаку, яка була ініційована для розхитування стабільної ситуації на банківському ринку
За останні декілька днів в українському інформаційному просторі почали з'являтися нібито сенсаційні новини про розпочате ГПУ провадження проти посадових осіб ПриватБанку. Стосовно цього банк та Національній банк України вже надав коментарі у найбільші ЗМІ, які поширили "новину" на власних шпальтах та інтернет-сайтах.
Масштаб поширення цієї псевдо-сенсації виявився досить великим, що наводить на думку про те, що ця інформаційна хвиля була кимось щедро профінансована. Служба безпеки банку вже не вперше за останній час розпочала власне розслідування для з'ясування замовників даного інформаційного вкидання.
За останній рік ПриватБанк вже неодноразово піддавався аналогічним фейк-атакам, найбільшою з яких була інформаційна хвиля стосовно можливої націоналізації ПриватБанку. Однак, щоразу, псевдо-експерти зазнавали нищівної поразки у своїх прогнозах та баченнях майбутнього як ПриватБанку, так і всієї фінансової системи України.
ПриватБанк ще раз просить своїх клієнтів, партнерів та всіх громадян не вірити в фейкові новини, які запускаються певними особами та структурами, в першу чергу, задля розхитування вже досить стабільної ситуації на всьому банківському ринку України.
Підписуйтесь на новини "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
8-08-2016, 16:27
0
1 176