У новому міжнародному телепроекті "БУМ. Битва слов’ян" представлено і Буковину. За підсумками двох етапів відбору до української дружини увійшов 25-річний квестмейкер із Чернівців Олександр Сеськін. А майстер спорту з легкої атлетики Руслана Цихоцька, яка каже, що випадково потрапила вже на другий кастинг, але настільки вдало пройшла всі випробування, що організатори вирішили внести до складу збірної як виняток і 24-річну чернівчанку. Руслана Цихоцька вже з Аргентини розповіла "МБ", як опинилася у цьому проекті та які таємниці про проект учасники не мають права розголошувати.
– Я, можна сказати, випадково потрапила на той відбір. Перед від’їздом до Києва на весілля друзів побачила по телевізору рекламу проекту і жартома сказала, що теж поїду на відбір. Цікаво було перевірити себе в нових випробуваннях. Зрештою, все-таки пішла на фінальний кастинг. Вправи там були чисто мої (сміється, – авт.) – долати дистанцію з бар’єрами, стрибати через скакалку... Через тиждень організатори зателефонували і, натякнувши, що я є явним кандидатом на поїздку, запросили мене на зйомки до столиці. Так я стала учасницею "Битви слов’ян".
– Як перенесли тривалий переліт?– З перельотом усе було гаразд. Зате на перших порах "губилася в часі" – потрібен час для акліматизації. Живемо за 50 км від Буенос-Айреса. На проекті зі всіма потоваришувала. Ми тут усі вболіваємо, підтримуємо один одного... До речі, скажу, що по телевізору все виглядає не зовсім так – тут набагато складніше. Але сильна підтримка допомагає нашим учасникам із честю проходити всі випробування.
– І як успішно виступає українська команда проти братів-слов’ян?– Я із задоволенням розповіла б, але ми не маємо права розголошувати інформацію до показу по телевізору. Єдине, що можу сказати: конкурси дуже важкі! Тут треба мати бойовий характер, хороші координацію та фізичну підготовку. За таких умов проявляються дух команди, патріотизм. Я трішки хвилююся, але до бою готова!
Руслана Цихоцька з дитинства займається спортом. Спочатку поєднувала легку атлетику і боротьбу дзюдо. Свого часу навіть вигравала обласні Юнацькі ігри відразу в трьох видах спорту – легкій атлетиці, боротьбі дзюдо і вільній боротьбі. Потім зосередилася на легкій атлетиці, де її першим тренером був Геннадій Терехов. Останні декілька років вона тренується під керівництвом Анатолія Парнети та знаного столичного фахівця Анатолія Голубцова (тренер олімпійської чемпіонки і рекордсменки світу з потрійного стрибка Інеси Кравець). Наразі найвище досягнення Руслани Цихоцької – перемоги у потрійному стрибку на Кубку України 2007 року та на Кубку України 2009 року. Норматив майстра спорту в потрійному стрибку виконала 2007 року на переможному Кубку України у Києві, а у стрибках у довжину – на початку 2008 року на "Різдвяних стартах" (Київ).
Георгій МАЗУРАШУ
23-09-2010, 10:40
0
2 657