RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |

Сільське спортивне товариство "Колос" відзначило 60-ліття в рамках фіналу обласних сільських спортивних ігор у Новоселиці. Серед почесних гостей свята були титуловані буковинські сільські спортсмени – чемпіон Європи та світу з бігу на 1500 м Іван Гешко, кандидат до олімпійської збірної, переможниця Командного Чемпіонату Європи-2010 на дистанції 800 м Наталка Лупу, чемпіон Європи серед юнаків із боротьби дзюдо Роман Паскар, чемпіонка Європи серед дівчат у команді з настільного тенісу Валерія Степановська та інші.

У сільських змаганнях взяла участь чемпіонка Європи

Під час урочистості різними нагородами було відзначено "колосівських" керівників районів-лідерів розвитку сільського спорту та людей, які цьому активно сприяють. Найкращою цю роботу на Буковині визнано у Новоселицькому районі. Голова облради "Колос" Петро Івасюк вручив відповідний трофей голові Новоселицької РДА Деомиду Шові, який зволів отримати нагороду разом із керівником районного спортклубу "Колос" Георгієм Кирилом, чию заслугу в успіхах новоселицького спорту важко переоцінити. Кирила було нагороджено і як одного з найкращих керівників районних "колосівських" організацій в Україні. Приємно здивували і запрошених ветеранів-"колосівців", яким вручили пам’ятні презенти. На жаль, буквально лічені дні не дожив до цієї круглої дати колишній керівник буковинського "Колоса" Михайло Глухов, якого колеги згадують як чудового фахівця і прекрасну людину...

Однією з родзинок фіналу обласних сільських спортивних ігор стала участь у них титулованої Наталки Лупу, яка змагалася на дистанції 1000 м. Звісно, конкурентів у неї не було. Проте було символічно і навіть зворушливо, коли титулована Лупу, вийшовши на фінішному відрізку дистанції вперед, підбадьорювала другу учасницю – зовсім юну Марину Царик із Кіцманщини: "Давай-давай, тримайся за мною!" Марина фінішувала другою (поза конкурсом) за титулованою фавориткою і ще раз підтвердила свою перспективність. Друге місце дісталося землячці Оксані Бідочій із Кіцманя, а третє – Мар’яні Апетрей з Горбової Герцаївського району. Серед чоловіків на 3-кілометрівці далеко від переслідувачів відірвався глибочанин Сергій Дуган. За ним фінішували Олег Онуфраш (Заставнівський район) та Юліана Аштефаніца (Герцаївський район). Командну першість у легкоатлетичному кросі розділили Новоселицький та Глибоцький райони.

У футбольному фіналі переміг Кіцмань

Традиційно великою була увага вболівальників до футбольних двобоїв. У матчі за третє місце сторожинчани здолали з рахунком 2:1 кельменчан. А у фіналі новосельчани з таким самим рахунком поступилися кіцманчанам, які мали сильніший склад на чолі з першим капітаном збірної незалежної України Юрієм Шелепницьким, колишнім гравцем німецького "Ганновера" Богданом Федірчиком та екс-представником "Динамо-2" (Київ) і юнацької збірної України Олександром Маковійчуком.

Чи не найбільше вболівальницького галасу було навколо волейбольних майданчиків. Підтримка рідної публіки допомогла перемогти чоловічій команді Новоселицького району. Вслід за ними на п’єдесталі пошани розташувалися глибоцькі та вижницькі волейболісти. Серед жінок першість вибороли представниці Сторожинеччини, які випередили у боротьбі за золото суперниць із Новоселицького та Кіцманського районів.

У фінальному поєдинку з перетягування линви тріумфували сторожинчани, які буквально вирвали перемогу з рук глибочан, коли останні були за сантиметри від виграшу і, напевно, вже уявляли себе із золотими медалями на шиях. Третє місце – у кіцманчан.

Командний турнір із настільного тенісу виграли кіцманчани (Олег Зендик, Тетяна Іліка). Друге та третє місця посіли, відповідно, глибочани (Василь Роман, Олена Мікулеску) та вижничани (Олег Гоян, Аліна Гоян).

У змаганнях спортивних сімей серед тріо з донькою найкращими були сім’я Кирилюк зі Сторожинецького району, сім’я Різунів із Вижниччини і сім’я Фретеучанів (Глибоцький район). Серед сімей із хлопчиками перше місце дісталося Токарчукам із Заставнівщини, на другій позиції – новоселицька сім’я Попових, на третьому місці – хотинчани Кобевнікови.

Крім офіційних нагород, всі команди-переможці отримали по тисячі гривень від місцевого бізнесмена Володимира Шкуматова. А за загальнокомандну першість він передбачив у п’ять разів більшу винагороду.

Підсумовуючи ювілейне дійство, головний "колосівець" Новоселиччини Георгій Кирил зазначив, що найціннішими оцінками для нього є подяки від гостей: "Ми довго готувалися до цього фіналу. А наскільки добре нам це вдалося, судити гостям. Представники всіх районів на прощання тиснули одне одному руки і казали, що свято вдалося! Кращої похвали, на мою думку, й бути не може. Зараз ми живемо в очікуванні прориву в плані зміцнення матеріально-технічної бази. У "Сонячній долині", де і зараз вже є непогана база, Іан Семенюк вже на половину збудував критий 25-метровий басейн. Уже завершили проектування багатофункціонального спортивного залу 54х36 м, будівництво якого, як завірили керівники району, розпочнеться наступного року. Тож наступний ювілей ми, впевнений, зустрінемо із серйозно оновленою спортивною базою".
Георгій МАЗУРАШУ
16-09-2010, 10:54
Коментарів 0 Переглядів 2 268

Теги -

Рішення ухвалили після нещодавнього скандалу на похороні військового


На ці бюджетні кошти мали закупити зимовий одяг військовим
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі


«По ліки їду дев’ять кілометрів». Блог Людмили Осадчук
Як живуть мешканці села Чорнівка, яке приєднали до Чернівецької територіальної громади
Долар не буде вищим за 47 гривень. Блог Богдана Сторощука
Які будуть ціни, курс долара та інфляція у 2025 році
ВІДЕО Переглянути все відео

Паровоз не курсував уже понад 60 років

Чернівецька філія Державного підприємства "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" — це надійний партнер із забезпечення точності вимірювань, сертифікації продукції та відповідності стандартам. Філія запрошує до співпраці місцевих виробників, організації та фірми, які займаються виробництвом, експортом та імпортом, реалізацією продукції.

"Профі-Центр" — це не стереотипне середовище для вивчення іноземної. Насамперед це осередок, який має не тільки ефективну навчальну базу, яку може запропонувати студентам, а й відповідні підтвердження цьому.

Кожен маленький гість отримає солодкий подарунок за віршик чи талант. Варто лиш продекламувати віршик чи розповісти, яким чемним був цього року.