У Чернівцях – черговий весільний бум. Лише за три тижні вересня одружилося 109 пар. Весільні церемонії стали нетрадиційними, а вбрання наречених – найрізноманітнішим.
Весілля – у стилі легкої американської комедіїСтоматолог Вероніка ПАВЛОВИЧ із Коровії, що на Глибоччині, зі своїм чоловіком Сергієм ШАЙДОЮ здобули перемогу в телешоу "4 весілля" на каналі "1+1". Їхнє вінчання відбулося в університетській церкві, весільний обряд – в Органному залі, а весілля – у ресторані "Чорний замок", оформленому у середньовічному стилі.
– Моє весілля було таким, як я хотіла. Воно нагадувало мою улюблену казку про Попелюшку, – розповіла щаслива Вероніка. – І знімальна група, і мої конкурентки були в захваті від побаченого. Особливо їм сподобався весільний обряд в Органному залі. Найбільше запам’ятався момент, коли в ресторані коханий під феєрверки заспівав для мене пісню про прекрасну леді. А коли ми танцювали вальс, Сергій взяв мене на руки. Гості на наше прохання приносили замість квітів м’які іграшки. Пізніше ми віддали їх до дитячого будинку.
Відомий чернівчанин, журналіст телеканалу "1+1" та радіостанції "Русское радио" Нікіта ДОБРИНІН своє весілля із дружиною Євгенією ГОЛОВІНОЮ планував самостійно. За словами Нікіти, вони обдумували кожну деталь. Отож пара влаштувала весілля в стилі легкої американської комедії – із трьома свідками й трьома подружками нареченої.
Вінчання відбулося в заміському комплексі. За словами Нікіти, на території заміського комплексу були ресторан, готель, яблуневий сад, озеро й навіть зоопарк.
– Ми із дружиною навіть змогли сфотографуватися з білим конем, якого до нас вивели, а гості побавилися з білими зайчиками, – зауважив Н. Добринін.
Для молодят співала учасниця проекту "Голос країни. Нова історія" Галина Безрук.
– Організацією весілля ми займалися самостійно. Перший танець вигадали за вечір до події. У нас був також кенді-бар, де було безліч ласощів, цукерок і солодка вата. Ми отримали море подарунків і квітів, – розповів Нікіта. – Плануючи весілля, хотіли зробити так, щоб усе виглядало, як у легкій американській комедії. Гадаю, нам це вдалося.
Церемонії одруження – в Єрусалимі та на БаліУ Чернівцях можна провести церемонію офіційної реєстрації шлюбу в Палаці урочистих подій та в Органному залі, у ресторані або ж на природі. В останньому випадку церемонії влаштовують у Музеї під відкритим небом або ж на озері, що на вулиці Комарова.
– Провів уже чимало церемоній у ресторанах, – розповів тамада Микола ЩЕРБІНА.- Програму розпису складаю у менш офіційному стилі. Церемонія виглядає сучасніше і по-європейськи, що дозволяє зняти з молодят звичне напруження, яке часто виникає на традиційних "суворо-сценарних" церемоніях. Текст церемонії пишу під кожну пару окремо і погоджую з нареченими перед весіллям. Щодо часу, то я не прихильних затяжних церемоній. Вважаю, що основна увага гостей концентрується в перші 10-15 хвилин події.
Цього року місцеві турфірми розпочали організовувати весільні церемонії та вінчання для молодят за кордоном. Обвінчатися можна в Єрусалимі, а розписатися – у Чехії, Іспанії та на острові Балі (Індонезія).
– Молодята з Чернівців можуть обвінчатися в Єрусалимі, поруч із Храмом Гробу Господнього, – розповіла менеджер однієї з турфірм міста Наталя. – Ми візьмемо на себе всі турботи з організації обряду вінчання на Святій Землі, включаючи розміщення в готелях будь-якого рівня, транспортне, екскурсійне обслуговування, замовлення романтичних свят для молодят тощо.
За словами пані Наталії, після вінчання можна вирушити у весільну подорож із відпочинком на Середземному, Червоному або Мертвому морях.
– Підходимо до організації та підготовки вінчання індивідуально, згідно із запитами наших клієнтів, – каже менеджер. – Можна провести все скромно, без особливих витрат, а можна замовити розкішний лімузин, вертолітну прогулянку, весільну вечерю на яхті.
– На Балі ми організовуємо королівське весілля. На церемонії наречених одягають у королівське весільне вбрання й наносять традиційний макіяж, – каже менеджер турфірми. – Процедура триває приблизно годину. У супроводі факельної ходи під звуки національних інструментів (гамелана, – авт.) закоханих ведуть через священні ворота до вівтаря фамільного храму сім’ї художника Антоніо Бланко. Балійські танцівниці обсипають молодят пелюстками квітів. Брахман (балійський священик, – авт.) здійснює весільний обряд.
Весільну церемонію в Іспанії організовують на березі моря.
– Церемонія відбувається на березі Середземного моря в атмосфері романтики та усамітнення, – каже Наталя. – На знак любові та вірності наречені обмінюються обручками й підіймають келихи за щастя нової сім’ї. Після церемонії наречені прогулюються вздовж моря на весільному автомобілі, це можна поєднати з фотосесією.
Є ще економний варіант одруження – у Чехії. Для наречених влаштовують церемонію весілля в одному зі старовинних замків Праги.
Під вінець –
як Попелюшка або ж принцеса АнгліїНині наречені відійшли від використання загальноприйнятого білого вбрання.
Про нові тенденції в моді на весільне вбрання кореспонденту "МБ" розповіла чернівецька дизайнер Наталія Таушер, яка займається пошиттям ексклюзивних суконь. За її словами, буковинки залишаються вірними сукням із пишними спідницями. Ще частина дівчат обирає фасон "рибка" – це сукні, звужені до колін, які підкреслюють фігуру.
– На Буковині модними вважають сукні в стилі Попелюшки – з пишними спідницями, – розповідає Наталія Таушер. – Головне в такій сукні – гарний корсет, який не прогинається на згинах тіла, а тримає форму. Зазвичай хороші корсети треба виготовляти, використовуючи замінник китового вуса й кінського волоса. Актуальними також є сукні, які підкреслюють фігуру. Ці сукні облягають тіло аж до колін.
Кольори для вбрання наречених – також найрізноманітніші.
– Вірити в прикмети не варто й можна обирати будь-який колір весільної сукні, а не лише білий, – каже дизайнерка. – Так ще в ХV-ХVІ століттях наречені вінчалися в кольорових сукнях. Нині ж до сукні можна додавати аксесуари у вигляді кольорових стрічок: попелястої, бузкової чи блакитної. Як аксесуари на сукні актуальні квіти різних відтінків. Їх можна розмістити на талії або ж асиметрично по всій фігурі. Проте в аксесуарах на сукні цінується мінімалізм. Якщо прикрашати квітами лінію корсета, то поділ спідниці заляпувати квітами вже не треба.
Дизайнер радить сучасним нареченим не одягати рукавички. За її словами, на руку можна одягнути браслет із невеликих камінців. "Вже років два наречені не одягають рукавички до сукні, – зауважила Наталія. – З усіх світових подіумів рукавички як аксесуар до весільної сукні зникли. Це не модно".
Популярними для наречених залишаються сукні в стилі принцеси Англії Кейт Міддлтон. Це сукні з довгими рукавами або ж рукавами на три чверті й прикритим декольте. Як розповіла дизайнер, такі сукні 2012 року в неї пошили двадцять буковинок.
Марина КОРПАН
21-09-2012, 16:39
0
6 110