Геморой лікують швидко й безболісно

Публікації
4 338
0
Геморой лікують швидко й безболісно

Геморой – одна з найбільш розповсюджених хвороб прямої кишки. Із тисячі дорослого населення 118-120 осіб страждають від цієї неприємної недуги.

– Кілька років потерпаю від геморою, – скаржиться Наталія М. – Останнім часом відчуття стали просто нестерпні. Застосовувала різні рецепти народної медицини, однак суттєвого ефекту немає. До лікаря йти незручно, боюся, що потрібно оперувати. Знаю, що в багатьох моїх знайомих схожі проблеми. Однак люди їх замовчують.

За словами Олександра БРАГАРА, фахівця проктологічного відділення міжнародного медичного центру "Оксфорд Медікал Чернівці", якщо з’явилися симптоми геморою, не відкладайте візит до лікаря. Нині вилікуватися від цієї хвороби можна максимально безболісно.

– Перші тривожні вісники – відчуття дискомфорту, важкості та свербіж у ділянці заднього проходу, часто це супроводжується болем та закрепами, – пояснює Олександр Миколайович. – Неприємні відчуття підсилюються внаслідок споживання гострої їжі та алкоголю, а також після фізичного навантаження. Уже пізніше з’являються виділення крові із заднього проходу після випорожнення. Цей період може тривати від кількох місяців до кількох років, він характеризується фазами ремісії, коли симптоми нібито зникають.

Саме тому на початковій стадії геморою хворі не поспішають іти до лікаря. І даремно, адже хвороба поступово прогресує. Процес дефекації супроводжується болем, кровотечі стають постійними, причому їхня інтенсивність може бути різною: від незначних виділень до значних втрат крові, які можуть призвести до анемії. Поступове збільшення гемороїдальних вузлів спричиняє їхнє випадання із заднього проходу. І не звернутися за таких симптомів по медичну допомогу до досвідченого лікаря-прокто­лога – це вже справжній злочин проти свого здоров’я.

За словами Олександра Брагара, сучасне лікування геморою відбувається без хірургічного втручання. Застосування методики лігування та інфрачервоного коагулювання дозволяють лікувати цю недугу без відриву від звичного способу життя або робочого графіку.

– Якщо вам встановили діагноз "геморой", лікування слід розпочинати негайно. Підбір методу лікування залежить від стадії та форми захворювання, – пояснює лікар. – Головне – не зволікати. Навіщо страждати, якщо проблему можна вирішити швидко й безболісно?

Сучасні методи лікування
 Лігування латексними кільцями. Латексне кілець надягається на основу гемороїдального вузла, чим перекриває його кровопостачання. В результаті чого через 5-7 днів вузол пересихає і виходить природнім шляхом.
 Інфрачервона фотокоагуляція. Ефект досягається завдяки потоку теплової енергії, яка впливає на стінку гемороїдального вузла й живильної судини, викликаючи склероз гемороїдального вузла.
 Видалення поліпів з допомогою сучасного радіохвильового апарату Dr.Oppel, який дозволяє видалити поліпи без хірургічного втручання.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

23:00
Завтра відбудеться історичний матч "Буковина" - "Вікторія": дорожчі квитки уже розібрали
22:45
У чернівецькому храмі УПЦ релігієзнавця обізвали дурнем за зауваження про зміст молитовників
22:17
Не стало буковинця, який 40 років возив рятувальників гасити пожежі
22:00
"Не цінуємо своїх": мандрівниця розкритикувала захват візитом ведучого Комарова на Буковину
21:41
Якому знаку зодіаку пощастить 1 квітня
21:21
"Клята війна": стало відомо про загибель захисника із Буковини Геннадія Рясова
20:59
В застосунку "Дія" з'явився новий розділ: для кого він призначений
20:35
В Україні знизять ціни ще на понад сотню ліків

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм