Чернівчани відмовляються від телефонів

Публікації
4 177
0
Чернівчани відмовляються від телефонів
Чернівчанин Микола Тимофійович нещодавно відмовився від стаціонарного телефону.

– Я і всі мої рідні та знайомі користуються мобілками, – каже чоловік. – Це зручно, бо можна зателефонувати з будь-якого місця, і не так дорого – мені на місяць вистачає 50 гривень. А за стаціонарний доводиться щомісяця сплачувати абонплату майже 30 гривень, навіть якщо ним взагалі не користуєшся.

Микола Тимофійович розповів, що у відділенні "Укртелекому", куди він звернувся за відключенням, навіть була невелика черга таких же "відказників".

Нині у сфері телефонного зв’язку спостерігається дуже жорстка конкуренція і клієнтові є із чого вибирати. Звичний дротовий телефон тіснить мобільний зв’язок, який пропонує можливість не лише поспілкуватися зі співрозмовником, а й вийти в Інтернет. За даними статистики, в України кількість абонентів мобільного зв’язку перевищила кількість населення – 54,8 мільйона.

Деякі з операторів пропонують одночасно стаціонарний і мобільний зв’язок – за 100 гривень можна придбати слухавку із шестизначним номером, якою можна користуватися, як мобілкою, але на стаціонарні телефони телефонувати, як із дротового.

– Після переїзду в нову квартиру мені був потрібен телефон, – розповів чернівчанин Василь. – Придбав собі такий мобільно-стаціонарний насамперед тому, що за звичайним дротовим довелося би чекати в черзі.

Однак про масову відмову буковинців від стаціонарних телефонів не йдеться.

– Процес зняття і підключення номерів відбувається у нас постійно, – сказав заступник директора Чернівецької філії ПАТ "Укртелеком" Сергій ЧАЙКА. – Справді, останнім часом чимало буковинців відмовляються, однак існує й черга на підключення – переважно в сільській місцевості. У Чернівцях черги майже немає, телефони встановлюємо практично одразу. Вартість підключення нині становить лише 120 гривень. А відмова від телефонів пов’язана насамперед із тарифною політикою – після подорожчання завжди зростає кількість відмов.

За кордоном дротовий телефонний зв’язок також існує, бо має чимало переваг перед іншими видами. Головною перевагою Сергій Чайка називає найбільшу мережу – стаціонарні телефони працюють навіть у віддалених селах, чого інші види зв’язку поки що запропонувати не можуть. "Укртелеком" також пропонує дротовий і Wi-Fi Інтернет (лише у Чернівцях півсотні точок безкоштовного доступу), ОГО-телефонію та інші, а зараз розпочинається розвиток проекту з прийому через ОГО-Інтернет телевізійних каналів. Тож говорити про смерть дротового телефону поки що передчасно.
Ігор ДОВГАНЬ
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

23:00
Завтра відбудеться історичний матч "Буковина" - "Вікторія": дорожчі квитки уже розібрали
22:45
У чернівецькому храмі УПЦ релігієзнавця обізвали дурнем за зауваження про зміст молитовників
22:17
Не стало буковинця, який 40 років возив рятувальників гасити пожежі
22:00
"Не цінуємо своїх": мандрівниця розкритикувала захват візитом ведучого Комарова на Буковину
21:41
Якому знаку зодіаку пощастить 1 квітня
21:21
"Клята війна": стало відомо про загибель захисника із Буковини Геннадія Рясова
20:59
В застосунку "Дія" з'явився новий розділ: для кого він призначений
20:35
В Україні знизять ціни ще на понад сотню ліків

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм