RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

«Дикуном» – до Iндії

Чернівчанка Юлія Чернега подорожувала з друзями Індією 1,5 місяця. На це витратила 1,5 тисячі доларів. З них третина суми – на квитки.

"Квиток краще купувати за кілька місяців – тоді дешевше, візу відкривають за день, вартість – 20 доларів", – каже Юля.

Юлія склала маршрут, керуючись найпопулярнішим у світі путівником Lonely Planet. Дівчина не є прихильником організованих подорожей через турагентства. Плюс – самостійна подорож у кілька разів дешевша, але для тих, хто полюбляє екстрим.

Тарганів вбивати заборонено

– Родинами в Індію самостійно не їдуть, – розповідає дівчина. – Переважно – молодь, адже умови проживання у недорогих готелях за 5-7 доларів на добу – ще ті. Антисанітарія, білизну майже ніколи не змінюють. Іноді її взагалі немає. Ми возили із собою спальники.

На пригоду перетворювався навіть процес придбання квитків на потяг до міст Індії. Індуси не розуміють, що таке черга – квиток хочуть купити негайно. При цьому мило посміхаються. Вони дуже цікаві люди. Спілкування з ними змінює тебе, відбувається переоцінка цінностей. Живуть індуси дуже бідно. Головне для них – добути кілька доларів на прожиття. У них одна мета – обдурити білу людину, посміхаючись при цьому. А ти повинен також посміхатися, не забуваючи, що тебе обов’язково обдурять. Часто "ведешся", бо для тебе два долари – небагато, а для них – тиждень жити. І якщо обдурити для них – нормально, то вбити навіть таргана – неправильно. Якось в Інтернет-кафе я занесла книгу над тарганом, щоби вбити, – працівник хапає за руку: "Він тобі щось зробив?" Якось забула сумку у ресторані з усіма грошима – повернули все.

Потяги – окремий "атракціон". Три короткі полиці довжиною 1,65 метра, відстань між ними 60 сантиметрів – лежиш, як у могилі. При цьому індуси примудряються на один квиток вмістити чотирьох осіб на полиці. Сплять і на підлозі – уночі до туалету не дійдеш.

Оргії – частина духовного вчення

– Ми свідомо подорожували самі. Наприклад, у мавзолей-мечеть Тадж-Махал туристів водять організовано. Так, гарно, але краще здалеку подивитися. Бо сплачуєш 20 доларів, роззуваєшся (ноги помити потім ніде), йдеш із хмарою людей, яка несе тебе. Усіх попереджають, щоби не кричали, бо через конструкцію мавзолею кожен звук посилюється. Природно, усі починають кричати – голова гуде. Єдине бажання – вискочити звідти.

До Індії їде багато тих, хто захоплюється медитацією, духовними вченнями. У місті Пуна ми були біля ашраму Ошо – міжнародної комуни, де живуть та спілкуються послідовники Ошо з усього світу. Щоби потрапити всередину, окрім реєстрації, здають аналіз крові на СНІД. Ходять там у довгих бордових рясах. У центрі – Будда-холл, де відбуваються групові медитації. Там усі білі, багаті європейці. Перебування коштує 300 доларів на добу. Ввечері там відбуваються оргії – це як частина духовного вчення. Ми всередину не заходили. Лише зовні бачили, як там гарно: пташки, штучні скелі, струмочки.

Місто Делі вражає… Такий галас: усі кричать, сигналять. Кожен намагається доторкнутися, сфотографуватися. Бігають діти: "Дай один рупій!" Ми жили у районі, де живуть тибетці, Маджну-ка-Тілла. Ходять вони у бордовому одязі, а ввечері, перевдягнувшись, напиваються, як свині.

Найбільше сподобалося місто Варанаси на березі ріки Ганг, яке називають "Великим містом кремації". Туди з’їжджаються з усієї країни, щоби спалити останки родичів.

Йдеш вулицею: процесія, співають, кричать, притискаєшся до стіни… Пробігають люди у пов’язках… Той мрець на ношах аж підстрибує… Тіло скидують у вогнище, потім попіл розвіюють над рікою. Дуже брудно, бродять корови, які доїдають останки. Запах такий, що паморочиться у голові.

Взагалі подорож дуже змінює тебе... Починаєш вірити, що буде так, як повинно бути. Головне – не чинити поганого. В Індії вірять у карму, що ти не повинен чинити зла.
Юлія Боднарюк
1-09-2011, 13:16
Коментарів 0 Переглядів 3 046

Теги -


Захисник загинув під час контрнаступальної операції на Донеччині
Великописарівська громада Сумської області перебуває під сильним обстрілом

Відсьогодні, 24 квітня, на 10 пунктах пропуску з Молдовою кожен автобус зможе обрати час перетину кордону
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі


Захисник загинув під час контрнаступальної операції на Донеччині


Вирок суду – читати класику. Блог Юлії Пацаранюк
Чоловіка, який обікрав сестру, зобов'язали прочитати "Кайдашеву сім’ю" І.Нечуя-Левицького
“Красиве, спокійне, проєвропейське місто”. Блог Галини Олійник
Віталій Кім поділився враженнями від Чернівців та поміркував, на що зараз слід витрачати бюджетні кошти.
Кому дісталися гуманітарні швидкі допомоги – секрет: чому посадовці на Буковині не готові це розказати
Державні відомства приховали інформацію про отримувачів дорогих авто з Італії під приводом "обмеженого доступу"
ВІДЕО Переглянути все відео

До церкви приходьте на всю Великодню службу, щоби відчути велич свята, радить єпископ Феогност

Міжнародна програма з ефектом особистої присутності за участі європейських артистів цирку та героїчного артиста, що отримав поранення під Бахмутом.

Alterra School – це територія іншого навчання. Тут поєднуються академічні студії з проєктною діяльністю. Цінностями школи є демократичний підхід, екологічність та практичність. Тьютори школи здійснюють індивідуальний супровід кожної дитини. Допомагають школярам ставити цілі та досягати їх. Сприяють розвитку емоційного інтелекту та формуванню так званих soft skills у дітей.

У "Магістраль" ви будете навчатися з висококваліфікованими інструкторами, які підготують вас до будь-яких дорожніх ситуацій. Наші автомобілі відповідають найвищим стандартам безпеки, а навчання проводиться за сучасними методиками, що забезпечує вам не лише отримання водійського посвідчення, але й практичні навички, необхідні для безпечного водіння.