Ватажок ЛНР Ігор Плотницкий народився і виріс у селі Кельменці в Чернівецькій області. Тут же до недавнього часу жили його родичі, однак вони виїхали незабаром після того, як у село привезли з Донбасу першого загиблого.
"Після похорону Саші, якого вбили - він перший у нас загинув - тоді вони і поїхали через тиждень. А будинок стоїть, там квартиранти, здається, якийсь час жили", - розповіла одна з односельчанок.
За чутками, вони поїхали спочатку до Києва до сина Михайлу, а потім до Москви.
"Батько - дуже хороша людина. Там у нас є капличка, він за нею доглядав, прибирав там. Мама Плотницького лежала з моєї в лікарні, так Ігор жодного разу не подзвонив. Молодший брат Міша - у Києві - дзвонив кожен день", - розповів ще один односелець Плотницького.
Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.
22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".
В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.