Сьогодні, 16 лютого, у Чернівцях на сцені-майстерні Чернівецького драмтеатру відбулася зустріч з істориком, письменником, журналістом Олександром Зінченком. Історик також презентував свою нову книгу "Як українці зруйнували імперію зла".
Про це повідомляє кореспондент molbuk.ua.
Модераторкою заходу стала чернівецька журналістка та викладачка кафедри журналістики ЧНУ Лілія Шутяк.
Під час події пан Олександр розповів про наслідки розпаду Радянського Союзу, роль у цьому українців, та розповів деякі деталі, які не ввійшли в документальний серіал "Колапс. Як українці зруйнували імперію зла". Також присутні мали змогу купити книгу Олександра Зінченка за цим серіалом. Її сьогодні історик презентував громадськості у Чернівцях.
"Ідея цього проєкту виникла ще у 2016 році - рік, коли Україні виповнилося 25. Разом зі "Суспільним" ми організували зустріч про таємниці української незалежності з Леонідом Кравчуком, Левком Лук'яненком, Євгеном Марчуком, Марією Бурмакою. Коли ми записали більше, ніж планували взяти в ефір, стало зрозуміло, що потрібна повноцінна велика історія проголошення української незалежності.
Поки акумулювали можливості, минуло кілька років, - провадить історик. - Лише у 2021 році вдалося зробити серіал за рекордні терміни - сім серій за сім місяців. Збираючи велику кількість фантастичних історій, навіть коли ти маєш сім годинних серій, це все одно страшенно мало. З'ясувалося, що матеріалу та історій у нас більше, ніж мало вийти в ефір. Тоді мені стало зрозуміло, що, окрім серіалу, потрібно ще й писати книгу".
Також на заході були присутні депутат Чернівецької міської ради Руслан Білоскурський, заступник голови Чернівецької обласної ради Михайло Павлюк, секретар виконавчого комітету Чернівецької міської ради Сергій Добржанський.
Чернівецька філія Державного підприємства "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" — це надійний партнер із забезпечення точності вимірювань, сертифікації продукції та відповідності стандартам. Філія запрошує до співпраці місцевих виробників, організації та фірми, які займаються виробництвом, експортом та імпортом, реалізацією продукції.
"Профі-Центр" — це не стереотипне середовище для вивчення іноземної. Насамперед це осередок, який має не тільки ефективну навчальну базу, яку може запропонувати студентам, а й відповідні підтвердження цьому.