
Суперечки щодо того, як правильно вішати рулон туалетного паперу, точаться від моменту його винаходу. У інтернеті існує безліч інструкцій, картинок та порад. Однак крапку у цьому питанні поставив патент від 1891 року.
Як правильно вішати рулон туалетного паперу, згідно з патентом 1891 року, розповідає Science.
Ви не повірите, але темі "як вішати туалетний папір" присвячена навіть ціла стаття у Вікіпедії - там чітко розписана, чому варто вішати саме так, а не по-іншому.
Пояснюється, що зменшує ризик передачі мікробів, як легше знайти кінець рулону, як виглядає краще і навіть у якому положенні важче розмотати цей рулон домашнім тваринам.
Але крапку у десятиліттях суперечок може поставити патент, виданий ще у 1891 році, тобто 134 роки тому, на перфорований туалетний папір. І у тому патенті є фотографія, де чітко вказано, як саме має бути розміщений рулон туалетного паперу.
Винахідник перфорованого туалетного паперу Сет Вілор показав на картинці своє нове футуристичне творіння і зазначив, що папір має підійматися вгору та намотуватися на рулон.

Варто додати, що ідея перфорованого туалетного паперу була спочатку запатентована компанією Wheeler's Albany Perforated Wrapping Paper Company у 1871 році. Але у 1891 році був виданий ще один патент - на папір у рулонному вигляді, який має запобігати надмірним відходам.
"З моменту появи рулонів паперу… було запатентовано багато пристроїв, призначених для запобігання відходам. Але всі зусилля в цьому напрямку були спрямовані не на рулон паперу, а саме на конструкцію тримачів для рулонів, оснащених засобами, що запобігають вільному розмотуванню рулону та призводять до розділення аркушів по одному в точках їх з’єднання. Мій покращений рулон можна використовувати на найпростіших тримачах", - писав у своєму патенті Сет Вілор.

Отже, тепер є чітка офіційна інструкція про те, як має висіти туалетний папір і ви маєте повне право піти у ванну кімнату та повісити його згідно з патентом 1891 року.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram