Навіть город не потрібний: ось як виростити помідори на підвіконні в горщику

новини / Лайфхаки
1 004
0
Навіть город не потрібний: ось як виростити помідори на підвіконні в горщику


Мати продукти, вирощені самостійно – це чудовий спосіб заощадити та переконатися, що ви їсте здорову та органічну їжу. І часом для цього вам навіть не потрібно мати свою ділянку для цього.

Мати свіжі помідори в себе вдома – це неймовірно, і для цього потрібно ані йти в магазин, ані мати свій город чи ділянку. Висадити ці овочі можна у звичайних горщиках, повідомляє 24 Канал.



Як посадити помідори у горщиках?

Перше, що потрібно зробити – це підібрати правильну температуру та освітлення, адже помідори – це дуже теплолюбні рослини. Оптимальна температура повітря для помідорів – це 20 – 25 градусів у сонячні дні та 15 – 18 градусів вночі.

Нижча чи вища температури можуть негативно вплинути на ріст рослин, вони не будуть утворювати плоди, або ж будуть гірше запилюватися. Також помідори вимогливі до світла. Потрібно розмістити ящики чи горщики в добре освітлених місцях кімнати, що має вікна з південного боку.

Порівняно з огірками, помідори є менш вимогливими до вологи ґрунту та повітря, але вони погано переносять і нестачу, і надлишок води. Аби запобігти цьому, помідори слід поливати регулярно, але у хмарну погоду кількість води обмежуйте. Для формування 1 кілограма плодів рослини споживають до 120 літрів води.

Який сорт помідорів обрати для домашнього вирощування

Для того, аби виростити помідори вдома, найкраще підійдуть скоростиглі та відносно стійкі до поганого освітлення сорти. Найкраще підійдуть високо- чи низькорослі гібриди помідорів. Добре ростимуть такі сорти: Ваймон, Уманський тепличний, Українець, Карлсон, Стриж.

Вирощувати помідори можна у гончарних горщиках, каструлях, відрах чи навіть дерев'яних ящиках. Та варто пам'ятати, що у дні обов'язково мають бути отвори, куди стікатиме зайва вода. Під кожну посудину підкладіть піддон.

Перед тим, як посадити розсаду в обрану місткість, на дно потрібно висипати шар дренажу з грубого піску чи подрібненої цегли висотою у 3 – 5 сантиметрів. Після цього заповніть сумішшю ґрунту, перегною та дернової землі у рівних співвідношеннях.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.