Чимало людей намагаються якомога довше зберігати чистоту та пишність зачіски, але часто волосся вже до вечора втрачає об'єм. Втім, з цим можна легко впоратися.
У магазинах можна знайти чимало різних засобів, що мають підтримувати чистоту та пишність зачіски, повідомляє 24 Канал. Та можна обійтися і без дорогої косметики, аби досягти бажаного результату: все, що потрібно, вже є у вас на кухні.
Навіщо додавати сіль у шампунь?
Можливо, ви й не підозрювали про це, та звичайна кухонна сіль може створити чудеса з вашим шампунем. Річ у тому, що вона має унікальний очищувальний ефект, що може надати м'який і якісний пілінг шкірі голови. При цьому хлорид натрію точно не зашкодить вашій зачісці.
І якщо ви втомилися від того, що волосся швидко стає жирним та виглядає несвіжим вже на другий день після миття, сіль може легко усунути цю проблему. Все, що потрібно зробити – це додати дрібку солі у звичайну порцію шампуню. Для дуже довгого волосся знадобиться неповна чайна ложка продукту.
Також ви можете поекспериментувати та додати сіль у кондиціонер для волосся. Засіб потрібно наносити на чисте вологе волосся, потримати до 10 хвилин та змийте проточною водою.
Втім, зважте, що проводити таку процедуру надто часто все ж не варто – не більше, ніж один раз на 10 днів, інакше ви можете пересушити своє волосся. Не варто використовувати сіль, якщо під час миття голови з нею ви відчули свербіж, роздратування чи помітили появу лупи.
Навіщо додавати соду у шампунь?
Сіль – це не єдиний інгредієнт, що може покращити оригінальний склад шампуню. Також чимало людей використовують соду для численних гігієнічних та косметичних процедур – скрабування шкіри чи от миття голови.
Безперечний плюс її застосування – це дешевизна та доступність, а також екологічність та відсутність шкоди. Втім, використовувати її все ж потрібно помірно і з розумом. Харчова сода – це ідеальний засіб, що допоможе очистити пасма від залишків шампуню та кондиціонера. Вона також може відлущити ороговілі клітини шкіри голови.
Допомагає вона і в боротьбі з лупою, позбавляє від свербіння шкіри та має антибактеріальні властивості.
Цей матеріал призначений для загальноосвітніх цілей і його не слід використовувати для постановки медичних діагнозів чи самолікування.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram