Які чаї допомагають зменшити головний біль: експерти назвали сім найкращих видів

новини / Здоров'я
852
0

Багато людей у світі страждають від хронічного головного болю. Відомо, аби зняти цей біль, існує багато препаратів, проте деякі люди рятують себе у таких випадках і природними альтернативами. Тому експерти назвали сім найкращих чаїв від головного болю, пише StudyFinds.



Ромашковий чай

Ромашковий чай відомий тим, що він є найкращим напоєм для розслаблення та популярним трав'яним настоєм, яким насолоджуються впродовж століть.

Чайні експерти Artful Tea та Plum Deluxe кажуть, що ромашка є потужним засобом у боротьбі з головним болем, аби зменшити запалення у всьому тілі.

Також дослідження показують, що ромашка може почати діяти вже через 30 хвилин після першого ковтка. Справа не лише в полегшенні болю, адже цей засіб допомагає впоратися з усіма симптомами мігрені, з нудотою та навіть чутливістю до світла та звуку.

М'ятний чай

Відомо, що цей ароматний чай виготовляється з листя м'яти. Завдяки своєму м'ятному смаку та численним перевагам для здоров'я, м'ятний чай став улюбленим вибором для любителів почаювати.

Зокрема Національний інститут головного болю та компанія Artful Tea назвали цей освіжаючий напій найкращим засобом від головного болю, адже він одночасно знеболює і дає таку необхідну дозу розслаблення, коли паморочиться в голові.

У My Tea Drop зазначають, що м'ятний чай наповнений магнієм, калієм, вітамінами A і С, а також потужною ментоловою олією. Тому коли ви відчуваєте закладеність та головний біль, цей напій працює понаднормово, відкриваючи закладені носові ходи і полегшуючи дискомфорт у носових пазухах, а також усуваючи головний біль.

Чай з листя рослини оман

Це трав'яний настій, який протягом століть використовували завдяки його лікувальним властивостям. За інформацією My Tea Drop, дослідники з'ясували, що ця рослина може блокувати певні хімічні сполуки, які зазвичай викликають жахливі напади мігрені.

Кора верби

Кора верби є природним засобом, який століттями використовувався для полегшення болю та запалення. За даними Healthline, ця кора може знеболювати завдяки сполуці саліцин, йдеться про ту саму групу сполук, яка надихнула людей на створення сучасного аспірину.

Проте експерти попереджають, що кора верби підходить не всім, якщо людина приймає препарати для розрідження крові або очікує на дитину.

Імбирний чай

Імбирний чай є популярним напоєм, який люблять у всьому світі через його унікальний смак та багато переваг для здоров'я. Цей напій заспокоює та бадьорить, а також його можна пити в будь-який час доби. За інформацією Artful Tea, ця рослина не тільки допомагає боротися з головним болем, але й також може зміцнити імунну систему людини та зарядити її енергією на весь день.

"Справжня краса імбирного чаю, як підкреслюють Grow Create Sip та інші, полягає в його багатозадачності. Крім того, що він знімає головний біль, він також усуває відчуття нудоти, яке часто супроводжує мігрень, допомагає заспокоїти рівень стресу та бореться із запаленнями у всьому тілі", - підкреслили у матеріалі.

Лавандовий чай

Це заспокійливий та ароматний трав'яний настій, яким насолоджуються протягом століть. За словами експертів, лавандовий чай має заспокійливі, розслаблювальні та знеболювальні властивості, які допомагають від головного болю.

Водночас у Plum Deluxe розповіли, що лаванда допомагає природним чином зменшити тривогу і напругу. Зокрема дослідження 2012 року показало, що навіть просте вдихання ефірної олії лаванди може ефективно впоратися з головним болем.

Чай з куркуми

Цей чай став популярним останніми роками. У Very Well Health зазначили, що куркума ефективно бореться із запаленнями та симптомами мігрені.

Також дослідники припускають, що чашка чаю з куркуми може бути більше, ніж просто затишним ритуалом, адже вона може чудово стати вашим рятівником у боротьбі з побічними ефектами мігрені.


Цей матеріал призначений для загальноосвітніх цілей і його не слід використовувати для постановки медичних діагнозів чи самолікування.


Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Новини Дня

23:59
Трамп не вважає участь Зеленського в переговорах про мир «дуже важливою»
23:40
У Чернівецькій громаді планують закрити Коровійське сміттєзвалище
23:20
Кому зі знаків зодіаку пощастить вихідними, 22-23 лютого
23:00
У центрі Чернівців облаштують ще дві платні парковки
22:40
Магнітні бурі: прогноз на ці вихідні, 22–23 лютого
22:23
У якій країні ЄС можна оперативно отримати громадянство
22:00
У Чернівцях відремонтують ще один міжбудинковий проїзд
21:38
Гороскоп на 22 лютого для всіх знаків зодіаку
21:20
Медик розповів, що спричиняє 80% випадків інсульту
20:58
Найпопулярніші паролі, які можна зламати за секунди: перевірте, чи є ваш у списку
20:37
Поліцейські попереджають про шахрайство: буковинці втрачають тисячі гривень
20:18
Активізуються інформаційні диверсії: СБУ зробило важливе попередження
19:59
У Чернівцях померла відома рестораторка
19:41
Вдарив відром в обличчя: у Чернівцях побилися водійка та працівник мийки
19:20
Від музичного вечора до вистав для дітей: куди піти на вихідних у Чернівцях - дайджест
19:00
Модернізація пункту пропуску «Порубне»: на якій стадії роботи
18:40
На Буковині податківці створили Консультаційний центр: допомагають розібратися із заблокованими податковими накладними
18:19
У перинатальному центрі Чернівців жінка народила трійню
18:18
Чи дійсно якість телевізорів Xiaomi відповідає їх ціні?*
реклама
17:58
Не "батон" і не "суп": як правильно називати популярні страви українською
17:41
Освіта, промисловість: де в Україні найбільше бракує працівників
17:19
Росіяни продовжують тиснути під Покровськом: Генштаб розповів про ситуацію на фронті
16:59
Чернівецька ОВА рекомендує закладам освіти піти на карантин на 10 днів
16:45
Вчені розповіли, як худнути без дієт: потрібно дотримуватися п’яти правил
16:36
На Буковині попрощалися із захисником Дмитром Олійником
Більше Новин

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм