RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |


Багато рішень, які дають можливість підвищити автономність вашого смартфона, лежать на поверхні. Але більшість із нас ними все одно нехтує.

Активні користувачі смартфонів постійно стикаються з необхідністю шукати розетку, використовувати повербанки (які теж, до речі, треба заряджати). Про це пише NV.

А чи можна постаратися зробити так, щоб ваш смартфон розряджався повільніше?



Чудес не буває, і айфонів, які б працювали два тижні далеко від розетки, ще не придумали. Але дещо зробити для того, щоб ваш смартфон працював хоча б на кілька годин довше, ви можете.

Ось п’ять простих способів змусити смартфон працювати довше.

Насамперед дані рекомендації стосуються смартфонів на Android, але частина з них застосовна і для iPhone.

Яскравість і час роботи екрана

Дисплеї сучасних смартфонів доросли до гігантських діагоналей — сьогодні навіть багато дешевих моделей початкового сегмента мають діагональ понад 6 дюймів. Чи варто згадувати про флагмани, які завдяки безрамковому дизайну та вирізам для фронтальної камери вже мають екрани, діагональ яких наближається до 7 дюймів.

Як наслідок, саме дисплеї найчастіше є головним споживачем енергії у смартфонах.

Перше і найпростіше, що можна зробити, — це виставити тайм-аут екрана на 1 хвилину або навіть на 30 секунд. Ця установка регулює час роботи екранів після останньої активності користувача. Якщо відповіли на повідомлення і просто поклали смартфон на стіл, екран погасне, наприклад, через 30 секунд. Довше горіти йому й нічого, зате економиться заряд акумулятора.

Але ще важливішим параметром є яскравість екрана.

Сучасні смартфони вміють регулювати її в дуже широких межах — від мінімальної (для читання з екрана у повній темряві) до дуже високої (що дає можливість читати зображення навіть у сонячний день). Украй важливо увімкнути це автоматичне регулювання в налаштуваннях. Це дасть екрану можливість знижувати яскравість, коли вона не потрібна. І економити батарейку.

У сучасних смартфонах іще одним важливим параметром є частота поновлення екрана. Встановлюючи максимальні 90 або 120 Гц, ви отримуєте ледве помітне оку підвищення плавності прокручування, але платите за це вищим енергоспоживанням.

Підвищена частота оновлення є важливою для ігор, в інших сценаріях краще мінімізувати її до стандартних 60 Гц. Так ваш смартфон працюватиме довше.

Увімкніть режим енергозбереження

Якщо ви не геймер, то максимальна потужність сучасних смартфонів буде для вас надмірною.

Повсякденні завдання можна спробувати виконувати й увімкнувши режим енергозбереження. Можливо, і не завжди, але принаймні, коли є ризик, що наявного заряду батареї вам може не вистачити.

Читайте також: П’ять ознак того, що настав час міняти акумулятор у вашому iPhone
Режим енергозберігання є на більшості сучасних смартфонів — як на iOS, так і на Android.

Найчастіше режим енергозбереження зменшує яскравість екрана, знижує тактову частоту процесора, вимикає різні другорядні функції, як-от фонові процеси синхронізації. Останнє може бути не надто зручно, оскільки ви перестанете отримувати сповіщення про повідомлення в месенджерах і соцмережах (доведеться заходити в кожен застосунок, щоб перевіряти їх), зате такий захід сприятиме дуже істотному зростанню автономності.

Закривайте фонові програми

Застосунки, що "висять" у пам’яті, можуть досить активно "з'їдати" батарею. Особливо це актуально для Android, оскільки iOS не дає фоновим програмам особливих надмірностей.

Застосунки на Android, звісно, можна закривати і вручну, але можна покопирсатися в налаштуваннях і обмежити для більшості програм активну роботу на тлі.

І на iOS, і на Android ви також можете забороняти окремим програмам оновлювати у фоновому режимі свої дані. Це теж може бути серйозним інструментом для розв’язання проблеми автономності.

Вимикайте Wi-Fi, Bluetooth і GPS-локацію

Зрозуміло, без мережевих з'єднань складно уявити повноцінне використання смартфона. Однак бувають досить суттєві проміжки часу, коли ви можете вимикати їх.

Наприклад, постійно увімкнений Bluetooth вам не потрібен, якщо ви не використовуєте фітнес-трекер або смарт-годинник. Навіть якщо у вас є бездротові навушники, можна вмикати Bluetooth у смартфоні, тільки коли ви слухаєте музику або робите дзвінки.

Wi-Fi можна вимикати, коли ви виходите з дому. І вмикати його знову, тільки коли вам дійсно потрібне під'єднання до точки бездротового інтернету. Ви все одно використовуєте мобільний інтернет в інший час.

Постійно увімкнена функція геолокації теж потрібна далеко не всім.

Вимкнення Wi-Fi, Bluetooth і GPS може допомогти заощадити заряд акумулятора та суттєво збільшити час роботи смартфона.

Обмежте кількість повідомлень

Більшість сучасних застосунків, зокрема магазини, заправки, ігри тощо за замовчуванням вмикають сповіщення.

І надалі без кінця повідомляють вас про неймовірну кількість речей, без яких ви цілком можете обійтися.

Сповіщення змушують екран частіше вмикатися, що призводить до прискореного розряду батареї.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Сьогодні, 02:00
Коментарів 0 Переглядів 746

• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі
Представлені ексклюзивні речі та історії людей, які пережили тоталітарну систему.


Користуймося, але безпечно. Блог Юлії Пацаранюк
До того, що Чернівці в години знеструмлень перетворюються на вулик, який гуде генераторами, ми вже звикли.
Хто кому виставляє червоні лінії?Блог Ярослава Волощука
Вовочка знову заспівав свою стареньку пісеньку про свої залізні яйця у виді "орешніка".
ВІДЕО Переглянути все відео

Індивідуальний підхід, комфортність перебування в магазині, великий вибір товару (на всі смаки й гаманці), регулярне його оновлення, а також бонуси для клієнтів і стали виявом беззаперечної довіри до бренду "Оптика Люксор".

І минулого, і цього року компанія Bosch Car Service "Тандем" перемогла в конкурсі "Народний бренд" у номінації "Автосервіси". Цьогоріч перемогу в цьому конкурсі здобула ще й автомийка "Тандем".

Перемога знову! У 2024 році туристичний комплекс "Аква Плюс", розташований у с. Кам’яна поблизу Чернівців, отримав визнання як найкраща база відпочинку в регіоні в межах престижного конкурсу "Народний Бренд".