Багато людей звикли заряджати смартфон до 100%, а також ставити гаджет на зарядку, навіть якщо він не розряджений повністю. Ще більш поширена звичка - "годувати" енергією пристрій вночі, поки господар спить. Втім, це все лише "вб'є" ваш акумулятор.
Про це
пише УНІАН.
У сучасних телефонах стоять літієві батареї, які не потребують такого підходу. Їх потрібно тримати зарядженими в межах 50-80%, щоб продовжити пам'ять батареї й збільшити її термін служби.
Якщо ви постійно будете заряджати телефон до 100%, а потім розряджати до нуля, то вичерпаєте ліміт. Результат - смартфон почне активніше розряджатися, а також споживати більше енергії, ніж на початку, через це продуктивність акумулятора теж знизиться.
Експерти рекомендують тримати телефон зарядженим завжди в межах 50% і вимикати його, якщо не користуєтеся. Також можна вручну знизити енергоспоживання - налаштувати автоматичний режим яскравості, фоновий режим і включити функцію низького енергоспоживання.
Думка про те, що смартфон не рекомендується залишати на зарядці вночі, має на увазі зламання батареї через надмірний потік електрики. Це не зовсім так - зараз телефони досить "розумні", щоб перестати споживати енергію після досягнення потрібної межі. Проблема в іншому - смартфон перегрівається, якщо залишається на зарядці занадто довго.
Вирішити її неважко - перед тим як заряджати смартфон, зніміть з нього чохол. Так пристрій виявиться на рівній поверхні, і тепло від акумулятора буде розсіюватися рівномірно.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
10-11-2024, 07:20
0
1 032