Велика кількість людей під час вибору кавуна спираються на народні методи. На кавуновій фермі Leger and Son розповіли
Simply recipes, як не прогадати з покупкою.
Представник компанії Джордан Картер каже, що необхідно уважно роздивитися жовтувати пляму на кавуні, яку ще називають польовою або ґрунтовою. Якщо кавун стиглий, то вона має блідий, кремовий або маслянисто-жовтий колір. А світло-зелена або біла пляма свідчить про те, що він ще не дозрів.
Також Картер радить оцінити вагу кавуна. "Він повинен бути важким для свого розміру, тому що кавуни на 92% складаються з води. Якщо ви не впевнені, візьміть інший кавун такого ж розміру. Той, що здається важчим, швидше за все, більш стиглий", - додає чоловік.
За словами Картера, у відомому багатьом методі, який полягає в тому, щоб постукати по кавуну, є частка правди: "Стиглий кавун матиме глухий порожнистий звук. Незрілий - вищий та дзвінкий".
Є й інші способи визначати зрілість кавуна:Зверніть увагу на коричневі лінії на боці рослини, які нагадують павутину. Хоча це науково не доведено, вважається, що такі лінії можуть бути викликані запиленням. Відповідно, чим більше павутиння - тим солодший кавун.
У Коледжі харчових, сільськогосподарських та екологічних наук Університету штату Огайо радять подряпати шкірку кавуна нігтем. Якщо вона легко знімається і ви бачите біло-зелений колір, то кавун стиглий. На нестиглому залишиться лише вм'ятина і темна лінія.
Картер радить купувати кавуни в сезон - приблизно з квітня по вересень, а також вибирати ті, на яких немає значних порізів та вм'ятин. Після збору врожаю кавун може зберігатися близько трьох-чотирьох тижнів.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
19-06-2024, 16:53
0
1 198