RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |
Молодий буковинець » новини » Захаращують простір: не зберігайте ці речі на кухні


Кухня - це кімната, в якій найчастіше бувають, і саме тому це приміщення вкрай важливо підтримувати в порядку. А з безліччю шафок, шухляд і полиць легко забути про продукти, які нечасто використовуються, або знайти місце для зберігання речей, які ви не готові викинути.

Про те, що не варто зберігати на кухні, пише Martha Stewart.



Пошкоджений антипригарний посуд


Протягом багатьох років точаться суперечки про безпеку хімічних речовин, що використовуються в антипригарному кухонному посуді.

Хоча використання посуду з нержавіючої сталі та чавуну, є безпечним, користуватися пошкодженим антипригарним посудом, виготовленим із застосуванням тефлону, не рекомендують.

Однак, є й інша проблема - антипригарний посуд з пошкодженим покриттям просто не виконує свою функцію.

Тріснуті або старі контейнери для продуктів


Шафа, заповнена контейнерами для зберігання продуктів, часто є одним з найбільших джерел хаосу на кухні. Ті, що мають тріщини, або зламані, рекомендують викинути - адже вони негерметичні.

А якщо контейнерів просто забагато, можна продати або віддати непотрібні чи використати як органайзер для косметики або інших речей.

Деформовані каструлі та пательні


Більшість каструль і пателень не служать вічно, і через деякий час можна помітити, що деякі з них деформувалися. Такий посуд не стоїть рівно на плиті, тому їжа готується нерівномірно.

Полагодити деформовані каструлі і пательні непросто, тому, якщо немає часу, бажання або навичок, легше придбати нове.

Стара кухонна білизна


Якщо ви дістаєте кухонну білизну, наприклад, тканинні серветки або скатертини, тільки в особливих випадках, легко забути оцінити її стан. До того ж кухонні рушники за якийсь час накопичують бруд, стають тоншими та пошарпаними.

Перед тим, як викидати рушники, серветки чи скатертини, подивіться, чи можна їх відреставрувати. Якщо вони дуже тьмяні та зношені, можливо, настав час їх викинути або використати на ганчірки.

Зіпсовані продукти


Це досить очевидний, проте ледь не найважливіший пункт - адже зіпсована їжа при вживанні може призвести до отруєнь.

Тож необхідно регулярно перевіряти термін придатності та оцінювати стан всі продуктів, особливо тих, які не використовувалися і зберігалися достатньо довго.

Непотрібні продукти


Іноді продукти купують для рецепта, за яким, однак так і не приготували страву. Хоча такі продукти можуть і не псуватися, краще, якщо вони ще придатні для вживання, віддати їх.

Несвіжі сушені трави та спеції
Для багатьох важко використати цілий пакетик сушених трав і спецій до закінчення терміну придатності, особливо, які спеції використовуються тільки в рідкісних рецептах.

Проте сушені трави та спеції згодом втрачають свої властивості - якщо вони вже не мають аромату, ваша їжа також не набуде їхнього смаку.

Подряпані або деформовані пластикові дошки


Деформовані дошки, швидше за все, будуть хитатися під час нарізання, що може призвести до травм - або, як мінімум, будуть незручними. А от подряпини на пластикових обробних дошках затримують бактерії, які не завжди видаляються миттям.

Дерев'яний посуд з тріщинами


Дерев'яний посуд чудово підходить для приготування різних видів страв, але як тільки він починає розколюватися і стиратися, настає час замінити його на новий.

Адже ці тріщини та нечіткі волокна - схованка для бактерій, через те, що ретельно вимити таку ділянку надзвичайно складно.

Порожні банки


Зберігати скляні банки після споживання їхнього вмісту - екологічно, до того ж в банках можна зберігати спеції, джеми, або зробити з них мінімалістичну вазу.

Проте, швидше за все, вам не знадобляться всі банки, які займають всю нижню поличку шухляди. Можна відсортувати їх за розміром, залишивши потрібні, а решту віддати на перероблення.

Невикористані кухонні предмети


Навіть кухонні предмети у відмінному стані створюють безлад, якщо ними не користуватися. А якщо певне приладдя не використовується, постає питання, чи воно взагалі потрібне.

Щоб кухонне приладдя не займало простір, його радять переглядати, продаючи чи віддаючи нове і невикористане. Інструменти, які більше не працюють, наприклад, поламаний консервний ніж або овочечистка, можна викинути.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Редактор: Алісія Давид
16-06-2024, 00:45
Коментарів 0 Переглядів 2 377


Дівчина вчора, 23 листопада, пішла з дому та досі не повернулася
Врятував десятки побратимів: буковинець під обстрілами вивозив товаришів із передової


Андрій Дробко служить водієм батальйону буковинської тероборони
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі


«Зараз найгостріша фаза». Блог Ігоря Буркута
Зараз найактивніша фаза російсько-української війни, яка розпочалася ще у 2014 році
Чому всі заздрять українцям? Блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою
ВІДЕО Переглянути все відео

Провайдер INTELEKT пропонує декілька надійних способів залишатися онлайн незалежно від перебоїв з електропостачанням.

Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.

22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".

В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.